Zamknij

Izabela Janachowska świętuje 1. miesiąc synka. Pokazała wzruszające zdjęcie i wpis na Instagramie

Sylwia Wamej
11.06.2019 12:30
Izabela Janachowska
fot. Artur Zawadzki/ East News

Izabela Janachowska od miesiąca jest mamą małego Christophera Alexandra. Z tej okazji gwiazda opublikowała czułe zdjęcie i wpis na swoim instagramowym profilu. We wzruszający sposób odpowiedziała o narodzinach malucha.

Izabela Janachowska świętuje 1. miesiąc synka

Izabela Janachowska miesiąc temu urodziła swoje pierwsze dziecko – wyczekanego synka Christophera Alexandra. Gwiazda programów o tematyce ślubnej opublikowała z tej okazji piękne, czarno-białe zdjęcie.

„Dziś mój Maluszek ma już miesiąc⭐️ Dlaczego czas tak szybko leci? Tyle chwil i magicznych momentów chciałabym zatrzymać na dłużej...” – napisała Izabela Janachowska na swoim profilu. Jak się okazuje, synek Izabeli Janachowskiej jest wcześniakiem, dlatego gwiazda nie miała czasu na przedporodowy stres.

„Sytuacja nas zaskoczyła, bo synek urodził się trochę wcześniej, niż było zaplanowane. Nie miałam więc czasu wpaść w stres przedporodowy. Poszłam do mojego lekarza na zwykłą wizytę i nagle usłyszałam: »Pani Izabelo, ale przecież poród właśnie się zaczyna! Zapraszamy do szpitala«” – mówiła tancerka w rozmowie z „Fleszem”.

Izabela Janachowska wróciła do formy po porodzie

Izabela Janachowska dochodzi do formy po porodzie, a w opiece nad synkiem pomaga jej m.in. mama.

„Ostatnie karmienie mam zazwyczaj o północy, a później mogę sobie pozwolić na sen. Nocami czuwa moja mama [...] poprosiłam ją o pomoc, dzięki niej mogę spokojnie odpocząć, bo wiem, że mój synek jest w najlepszych rękach” – powiedziała Izabela Janachowska w rozmowie dla magazynu „Flesz”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ Flesz/SW