Zamknij

Izabela Janachowska urodziła. Pokazała zdjęcie malucha na Instagramie

Sylwia Wamej
13.05.2019 10:12
Izabela Janachowska
fot. Instagram.com/Izabela Janachowska

Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą. Tancerka i autorka programów o tematyce ślubnej pokazała na Instagramie zdjęcia synka. Pod postem gratulacjom i ciepłym słowom nie było końca.

Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński po raz pierwszy zostali rodzicami. Janachowska poinformowała swoich fanów na Instagramie, że 10 maja została szczęśliwą mamą wyczekanego synka.

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami. 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu” – napisała Izabela Janachowska na swoim Instagramie.

Izabela Janachowska: Jak nazwie swojego syna?

Na razie nie wiadomo, jakie imię otrzyma synek gwiazdy. Tuż przed narodzinami podkreślała, że bardzo podobają się jej trzy imiona: Aleksander, Olivier lub Filip. Pod postem zaroiło się od gratulacji fanów oraz koleżanek z branży show-biznesu: m.in. Anny Starmach i Agnieszki Sienkiewicz.

Izabela Janachowska od siedmiu lat jest żoną milionera Krzysztofa Jabłońskiego. O tym, że zostaną rodzicami, Janachowska poinformowała swoich fanów w styczniu. Chwilę później zdradziła internautom, że będą mieli syna.

Zagłosuj

Chcesz mieć dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW