Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Izabella Krzan na wakacjach. Gwiazda „Koła Fortuny” pokazała się topless

22.07.2019 14:57

Izabella Krzan, gwiazda „Koła Fortuny”, opublikowała na swoim Instagramie wakacyjne zdjęcie. Gorąca fotografia w rajskich okolicznościach przyrody przypadła do gustu fanom, tym bardziej że gwiazda „Koła Fortuny” pozuje na niej bardzo skąpo odziana.

Izabella Krzan fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Izabella Krzan pokazała zdjęcie topless na Instagramie

Izabella Krzan pojechała na krótki wyjazd do Hiszpanii, aby odpocząć i naładować akumulatory. Gwiazda „Koła Fortuny” opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć z wakacji. Jedno szczególnie rozgrzało fanów do czerwoności. Była Miss Polonia postanowiła skorzystać ze słońca w pełni i zrzuciła górę od bikini, a piersi zasłoniła jedynie słomkowym kapeluszem. Fotografia jest jednocześnie zmysłowa, ale też subtelna.

Wielbicielom prowadzącej „Koło fortuny” zdjęcie bardzo przypadło do gustu. Pani Izo, świetne zdjęcie. Gorąco pozdrawiam, miłych wakacji życzę”, „Strój dwuczęściowy: figi – kapelusz”, „Cudownie wyglądasz”, „Wyglądasz świetnie, super figura”, „Cytując nowego partnera w »Kole fortuny«: kobiety są gorące”, „topless, super klimacik” – pisali fani. Zdjęcie zdobyło ponad 13 tysięcy polubień na Instagramie.

Izabella Krzan. Kim jest gwiazda „Koła Fortuny”?

Izabella Krzan, zanim została gwiazdą telewizji, wzięła udział w konkursie Miss Polonia 2016. To właśnie wygrana sprawiła, że Iza szybko weszła do świata telewizji i show-biznesu. Początkowo prowadziła cykl reportaży w „Pytaniu na śniadanie”, a później razem z Rafałem Brzozowskim współprowadziła reaktywowany teleturniej „Koło Fortuny”. Jesienią program poprowadzi w duecie z Norbim.

Zagłosuj

Byłeś/łaś już w tym roku na wakacjach?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń
Tagi