Zamknij

Izabella Łukomska-Pyżalska pochwaliła się figurą w bikini. Urodziła sześcioro dzieci

Sylwia Wamej
03.09.2019 14:24
Izabella Łukomska-Pyżalska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Izabella Łukomska-Pyżalska opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Fani są zachwyceni jej świetną formą, tym bardziej że modelka i bizneswoman urodziła sześcioro dzieci. 

Izabella Łukomska-Pyżalska pokazała się w bikini na Instagramie

Izabella Łukomska-Pyżalska chętnie publikuje rodzinne zdjęcia, ale również takie, na których eksponuje szczupłe i jędrne ciało. Modelka i bizneswoman opublikowała ostatnio fotografię w bikini, które eksponuje jej fantastyczną figurą. Fani są pod wrażeniem, tym bardziej że Izabella jest mamą gromadki dzieci, a dokładnie sześciorga.

Świetna figura, świetna (ciężka i systematyczna) praca nad swoim ciałem! Podziwiam za samodyscyplinę i wytrwałość! Oczywiście, nie zapominam o liczbie dzieci.Brawo! – napisała jedna z fanek. Przepięknie Pani wygląda, po 6 dzieci coś niesamowitego – dodała inna.

Izabella Łukomska-Pyżalska. Taka figura to zasługa diety i ćwiczeń

Izabella Łukomska-Pyżalska publikuje zdjęcia z siłowni, więc z pewnością taka figura to w dużej mierze zasługa intensywnych treningów na siłowni.

Rzeczywiście ćwiczę i odżywiam się z głową. Mam zasadę, że tylko raz w tygodniu pozwalam sobie na małe szaleństwo w jadłospisie, ale nie widzę w tym żadnego problemu. Jestem całkowicie pogodzona z tym, że do końca życia będę trzymać dietę. Jem po to, by żyć jak najdłużej i w dobrym zdrowiu, a nie odwrotnie – powiedziała w wywiadzie dla Onetu. Łukomska-Pyżalska dodała też, że mimo bycia aktywną zawodowo kobietą, najbardziej lubi jednak rolę mamy.

Najbardziej lubię rolę mamy i uważam, że macierzyństwo to zdecydowanie najbardziej odpowiedzialna rzecz, jaka mnie spotkała i jednocześnie największe życiowe wyzwanie – mówiła bizneswoman.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW