Zamknij

Izabella Scorupco wyszła za mąż. Aktorka poślubiła szwedzkiego biznesmena

Sylwia Wamej
07.10.2019 13:18
Izabella Scorupco
fot. AFP/ East News

Izabella Scorupco wzięła ślub. Polska aktorka, która od lat mieszka w USA, poślubiła swojego partnera, szwedzkiego milionera Karla Rosengrena. Zdjęcia z uroczystości pojawiły się na Instagramie przyjaciela pary.

Izabella Scorupco wzięła ślub

Izabella Scorupco wzięła ślub. Polska aktorka poślubiła swojego partnera, szwedzkiego milionera – Karla Rosengrena. Uroczystość odbyła się niedaleko słynnego napisu „Hollywood”. Zdjęcia ze ślubu pojawiły się na profilu społecznościowym przyjaciela pary. „Dwie dusze z dużą odwagą i morzem delikatności znajdują się w drugiej, nieco późniejszej części życia” – napisał w mediach społecznościowych.

Kim jest ukochany Izabelli Scorupco?

Wybrankiem Izabelli Scorupco jest szwedzki milioner Karl Rosengren, który działa w branży komputerowej. To już trzeci ślub pięknej gwiazdy. Wcześniej Izabella Scorupco związana była z Mariuszem Czerkawskim, z którym ma córkę Julię, oraz z Jeffreyem Reymondem, z którym rozwiodła się w 2015 roku po 12 latach małżeństwa. Para doczekała się syna Jacoba. Izabela Scorupco chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochanym, okraszone uroczymi podpisami.

Izabella Scorupco najbardziej znana jest z ról w „Ogniem i mieczem” oraz produkcji „Golden Eye” o przygodach agenta Jamesa Bonda. Zagrała również w takich produkcjach jak m.in. „Egzorcysta: Początek”, „Klub Dzikich Kotek” oraz „Władcy ognia”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW