Zamknij

Jacek Rozenek dochodzi do zdrowia. Niebawem opuści szpital

Sylwia Wamej
03.06.2019 10:08
Jacek Rozenek
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Jacek Rozenek dochodzi do zdrowia. Aktor szykuje się powoli do wyjścia ze szpitala. W ciężkich chwilach wspierają go najbliżsi, którzy odwiedzają go, gdy tylko mogą. Rodzina Jacka Rozenka szuka dla niego najlepszego rehabilitanta.

Jacek Rozenek: Jaki jest stan zdrowia aktora?

Jacek Rozenek powoli dochodzi do siebie. Jak donosi "Super Express" aktor szykuje się powoli do wyjścia ze szpitala, a bliscy szukają dla niego rehabilitanta, który zapewni mu najlepszą opiekę.

"Szukamy dla niego dobrego rehabilitanta albo ośrodka, w którym zajmą się nim odpowiedni fachowcy" - czytamy w dzienniku. 50-letni aktor po tym, jak stracił mowę intensywnie pracuje z logopedą i wypowiada już pierwsze słowa. Niebawem Jacek Rozenek opuści szpital, a resztę rehabilitacji dokończy już na własną rękę. W poszukiwaniu opieki dla aktora zaangażowali się wszyscy: jego przyjaciela, była żona Jacka Rozenka - Małgorzata Rozenek Majdan oraz ostatnia narzeczona - Roxy Gąska.

Jacek Rozenek trafił z udarem do szpitala

Kilkanaście dni temu Jacek Rozenek trafił do szpitala. Aktor prowadząc samochód, źle się poczuł i wezwał pogotowie. Okazało się, że ma rozległy udar mózgu, prawa część ciała jest sparaliżowana i Jacek Rozenek musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Kciuki za aktora trzymają nie tylko jego bliscy, ale również koledzy po fachu, m.in. Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica, w którym gra Jacek Rozenek.

"To twardziel, proszę się o niego nie martwić. Z tego, co wiem, to Jacek wraca do zdrowia, także czekamy na niego. W trakcie jego nieobecności w spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” zastąpi go Norbert Kaczorowski. Jacek to wspaniały aktor i człowiek. Zachorował, jak wróci do zdrowia, to będzie u nas. To jest wiadome. Poza tym jest współtwórcą tego spektaklu. Jak tylko stanie na nogi, to wraca do pracy" - powiedział Emilian Kamiński w rozmowie z "Super Expressem".

RadioZEt.pl/Se.pl/ SW