Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jacek Rozenek dochodzi do zdrowia. Niebawem opuści szpital

03.06.2019 10:08

Jacek Rozenek dochodzi do zdrowia. Aktor szykuje się powoli do wyjścia ze szpitala. W ciężkich chwilach wspierają go najbliżsi, którzy odwiedzają go, gdy tylko mogą. Rodzina Jacka Rozenka szuka dla niego najlepszego rehabilitanta.

Jacek Rozenek fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Jacek Rozenek: Jaki jest stan zdrowia aktora?

Jacek Rozenek powoli dochodzi do siebie. Jak donosi "Super Express" aktor szykuje się powoli do wyjścia ze szpitala, a bliscy szukają dla niego rehabilitanta, który zapewni mu najlepszą opiekę.

"Szukamy dla niego dobrego rehabilitanta albo ośrodka, w którym zajmą się nim odpowiedni fachowcy" - czytamy w dzienniku. 50-letni aktor po tym, jak stracił mowę intensywnie pracuje z logopedą i wypowiada już pierwsze słowa. Niebawem Jacek Rozenek opuści szpital, a resztę rehabilitacji dokończy już na własną rękę. W poszukiwaniu opieki dla aktora zaangażowali się wszyscy: jego przyjaciela, była żona Jacka Rozenka - Małgorzata Rozenek Majdan oraz ostatnia narzeczona - Roxy Gąska.

Jacek Rozenek trafił z udarem do szpitala

Kilkanaście dni temu Jacek Rozenek trafił do szpitala. Aktor prowadząc samochód, źle się poczuł i wezwał pogotowie. Okazało się, że ma rozległy udar mózgu, prawa część ciała jest sparaliżowana i Jacek Rozenek musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Kciuki za aktora trzymają nie tylko jego bliscy, ale również koledzy po fachu, m.in. Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica, w którym gra Jacek Rozenek.

"To twardziel, proszę się o niego nie martwić. Z tego, co wiem, to Jacek wraca do zdrowia, także czekamy na niego. W trakcie jego nieobecności w spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” zastąpi go Norbert Kaczorowski. Jacek to wspaniały aktor i człowiek. Zachorował, jak wróci do zdrowia, to będzie u nas. To jest wiadome. Poza tym jest współtwórcą tego spektaklu. Jak tylko stanie na nogi, to wraca do pracy" - powiedział Emilian Kamiński w rozmowie z "Super Expressem".

RadioZEt.pl/Se.pl/ SW

Oceń