Zamknij

Jacek Rozenek mówi po udarze. Jest nagranie ze szpitala [WIDEO]

Sylwia Wamej
03.06.2019 15:23
Jacek Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Jacek Rozenek dochodzi do zdrowia po udarze. Na dowód tego, że gwiazdor "Barw szczęścia" ma się znacznie lepiej, pojawiło się nagranie w sieci. Aktor w krótkim filmiku przywitał się z fanami.

Jacek Rozenek mówi po udarze

Jacek Rozenek przeszedł udar, jednak jak pisaliśmy, aktor "Barw szczęścia" powoli szykuje się do opuszczenia szpitala. 50-letni Jacek Rozenek miał problemy z mową, lecz jak można zauważyć na nagraniu, które pojawiło się w sieci, stan zdrowia aktora poprawia się z dnia na dzień. Adrianna Biedrzyńska, koleżanka Jacka Rozenka z planu "Barw szczęścia" opublikowała nagranie, na którym aktor uczy się tekstu do kolejnego odcinka serialu TVP 2.

Jacek Rozenek: Jaki jest stan zdrowia aktora?

"Cześć! Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie" - powiedział aktor, pokazując scenariusz serialu "Barwy szczęścia". Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. "Dużo zdrowia i uśmiechu", "zdrowia Panie Jacku", "dużo cierpliwości. Będzie wszystko dobrze" - życzyli fani w komentarzach.

Jacka Rozenka wspiera mnóstwo osób, m.in. była żona Małgorzata Rozenek Majdan, przyjaciele i była partnerka - Roxy Gąska. Bliscy aktora szukają dla niego dobrego specjalisty, który pomoże w dalszej rehabilitacji. Emilian Kamiński, dyrektor Teatru Kamienica, w którym gra Jacek Rozenek jest przekonany, że aktor szybko wróci do zdrowia.

"To twardziel, proszę się o niego nie martwić. Z tego, co wiem, to Jacek wraca do zdrowia, także czekamy na niego. W trakcie jego nieobecności w spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw” zastąpi go Norbert Kaczorowski. Jacek to wspaniały aktor i człowiek. Zachorował, jak wróci do zdrowia, to będzie u nas. To jest wiadome. Poza tym jest współtwórcą tego spektaklu. Jak tylko stanie na nogi, to wraca do pracy" - powiedział Emilian Kamiński w rozmowie z "Super Expressem".

RadioZET.pl/ SW