Zamknij

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację. Adrianna Biedrzyńska pokazała nowe zdjęcia aktora

Sylwia Wamej
09.07.2019 09:53
Jacek Rozenek
fot. Viphoto/East News

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację po przebytym udarze. Adrianna Biedrzyńska, koleżanka z planu "Barw szczęścia" pokazała najnowsze zdjęcia aktora, który przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym. Aktorka skomentowała też stan zdrowia kolegi.

Jacek Rozenek na rehabilitacji. Adrianna Biedrzyńska pokazała najnowsze zdjęcie

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację po udarze przebytym w maju. Aktor "Barw szczęścia" czuje się już znacznie lepiej, czego dowodem są najnowsze zdjęcia opublikowane przez Adriannę Biedrzyńską. Koleżanka Jacka Rozenka z "Barw szczęścia" w najnowszym wpisie rozprawiła się z plotkami na temat Jacka Rozenka i zdradziła, jak czuje się aktor. 

"W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu Jacka Rozenka informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym ośrodku opieki i rehabilitacji, Leśna Polana w Gryficach. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka" - zaczyna swój wpis aktorka.

W dalszej części wpisu aktorka podziękowała lekarzom z ośrodka, którzy opiekowali się nią, gdy była po operacji kręgosłupa. 

Adrianna Biedrzyńska zdradziła, jak czuje się Jacek Rozenek

Adrianna Biedrzyńska poinformowała też,  jak czuje się Jacek Rozenek. Jak się okazuje, jest w coraz lepszej formie i niedługo wróci do pracy. "Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują Jacka Rozenka, najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam . Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy" - napisała gwiazda "Barw Szczęścia".

Jacek Rozenek w maju tego roku przeszedł udar. Początkowo jego stan był poważny, jednak dzięki najlepszym specjalistom oraz jego ciężkiej pracy nie poddawał się i stawał na nogi. Obecnie przebywa na intensywnej rehabilitacji.

"Lekarze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem dla Jacka będzie pełna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Dzięki wsparciu rodziny umieszczono go w jednej z placówek na Pomorzu. Jacek unika ludzi, odwiedzają go tylko najbliżsi (...) Jest jeszcze osłabiony, ale rokowania są dobre. Dużo śpi, odpoczywa i ćwiczy. Mówi, że czuje się dobrze, ale musi sobie kilka rzeczy przemyśleć. Planuje, że po wakacjach w pełni wróci do pracy" - donosił "Fakt".

RadioZEt.pl/ SW