Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację. Adrianna Biedrzyńska pokazała nowe zdjęcia aktora

09.07.2019 09:53

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację po przebytym udarze. Adrianna Biedrzyńska, koleżanka z planu "Barw szczęścia" pokazała najnowsze zdjęcia aktora, który przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym. Aktorka skomentowała też stan zdrowia kolegi.

Jacek Rozenek fot. Viphoto/East News

Jacek Rozenek na rehabilitacji. Adrianna Biedrzyńska pokazała najnowsze zdjęcie

Jacek Rozenek przechodzi rehabilitację po udarze przebytym w maju. Aktor "Barw szczęścia" czuje się już znacznie lepiej, czego dowodem są najnowsze zdjęcia opublikowane przez Adriannę Biedrzyńską. Koleżanka Jacka Rozenka z "Barw szczęścia" w najnowszym wpisie rozprawiła się z plotkami na temat Jacka Rozenka i zdradziła, jak czuje się aktor. 

"W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu Jacka Rozenka informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym ośrodku opieki i rehabilitacji, Leśna Polana w Gryficach. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka" - zaczyna swój wpis aktorka.

W dalszej części wpisu aktorka podziękowała lekarzom z ośrodka, którzy opiekowali się nią, gdy była po operacji kręgosłupa. 

Adrianna Biedrzyńska zdradziła, jak czuje się Jacek Rozenek

Adrianna Biedrzyńska poinformowała też,  jak czuje się Jacek Rozenek. Jak się okazuje, jest w coraz lepszej formie i niedługo wróci do pracy. "Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują Jacka Rozenka, najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam . Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy" - napisała gwiazda "Barw Szczęścia".

Jacek Rozenek w maju tego roku przeszedł udar. Początkowo jego stan był poważny, jednak dzięki najlepszym specjalistom oraz jego ciężkiej pracy nie poddawał się i stawał na nogi. Obecnie przebywa na intensywnej rehabilitacji.

"Lekarze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem dla Jacka będzie pełna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Dzięki wsparciu rodziny umieszczono go w jednej z placówek na Pomorzu. Jacek unika ludzi, odwiedzają go tylko najbliżsi (...) Jest jeszcze osłabiony, ale rokowania są dobre. Dużo śpi, odpoczywa i ćwiczy. Mówi, że czuje się dobrze, ale musi sobie kilka rzeczy przemyśleć. Planuje, że po wakacjach w pełni wróci do pracy" - donosił "Fakt".

RadioZEt.pl/ SW

Oceń