Zamknij

Jacek Rozenek skomentował ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Pokazał klasę

Patrycja Chudolińska
16.12.2019 16:57
Jacek Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Jacek Rozenek, zapytany przez dziennikarzy, postanowił odnieść się do nowiny o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Aktor niezaprzeczalnie pokazał, że ma klasę.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan potwierdziła z mężem Radosławem Majdanem wieści o ciąży. Gwiazda telewizji TVN ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza, jednak od dawna marzyła o potomstwie z obecnym partnerem. Ostatecznie ich życzenie spełniło się tuż przed świętami, dzięki czemu mogą jeszcze bardziej cieszyć się tym wspaniałym czasem.

Gratulacje przyszłym rodzicom składają wszyscy ze świata mediów i telewizji. Radosna wiadomość dotarła także do byłego męża Małgorzaty, Jacka Rozenka. Postanowił skomentować ciążę byłej żony.

Jacek Rozenek gratuluje byłej żonie

Relacja Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka może być dla wielu wzorem do naśladowania. Mimo rozwodu mają do siebie ogromny szacunek i często się wspierają. Małgorzata pojawiła się w szpitalu, gdy jej były mąż doznał udaru mózgu i potrzebował pomocy. Nic dziwnego, że zapytany o ciążę Jacek Rozenek nie krył radości.

- Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki - przekazał w rozmowie z "Pudelkiem".

Trzeba przyznać, że takie podejście do byłej partnerki jest godne podziwu.

RadioZET.pl/PCh