Zamknij

Jacek Rozenek wraca do pracy po udarze. Opublikował zdjęcia z planu

Patrycja Chudolińska
09.12.2019 11:51
Jacek Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Jacek Rozenek wrócił do pracy na planie „Barw szczęścia”. Aktor znany z wielu polskich filmów i seriali odzyskał zdrowie po przebytym udarze mózgu. Teraz ujawnił, co przygotowała dla niego produkcja.

Jacek Rozenek miał udar

Jacek Rozenek w maju tego roku przeszedł udar mózgu. Aktor trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie i rozpoczął walkę o życie. Zmartwieni fani i bliscy odetchnęli z ulgą, gdy okazało się, że stan gwiazdora się poprawił. Po wyjściu ze szpitala czekała go trzymiesięczna rehabilitacja – Rozenek powrócił do zdrowia, jednak na długi czas musiał zrezygnować z pracy.

Teraz aktor ogłosił fanom, że wrócił na plan serialu „Barwy szczęścia”. Jacek Rozenek opublikował zdjęcia zza kulis na swoim profilu na Facebooku.

Barwy szczęścia: Jacek Rozenek wraca do serialu

Aktor opublikował kilka zdjęć i opatrzył je krótkim, ale bardzo wymownym opisem.

Pozdrowienia z Barw szczęścia. Nie ma jak praca – napisał.

Jacek Rozenek już jakiś czas temu przekazywał w rozmowie z dziennikarzami, że chce wrócić na plan. Fani nie spodziewali się jednak, że rehabilitacja pójdzie tak pomyślnie i już teraz odnajdzie w sobie siły do pracy. Aktora czeka spore wyzwanie, które przygotowali dla niego scenarzyści.

Wiem, że w „Barwach szczęścia” piszą dla mnie nowe wątki. Prawdopodobnie będę odwzorowywał na ekranie moje doświadczenie z udarem. Wierzę, że niedługo odzyskam w pełni siły – zdradził w rozmowie z „Faktem”.

Widzowie „Barw szczęścia” nie mogą się doczekać, aż zobaczą go znów na ekranach swoich telewizorów.

Zagłosuj

Oglądasz "Barwy szczęścia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh