Zamknij

Jak będzie mieć na imię dziecko Weroniki Rosati?

Redakcja
24.07.2017 15:24
Weronika Rosati imię dziecka
fot. ons.pl

Od niedawna wiadomo, że Weronika Rosati jest w ciąży. Pogłoski potwierdziła menadżerka aktorki, a potem gwiazda pojawiła się publicznie w stroju, który eksponował ciążowe krągłości. Pojawiają się pierwsze informacje o tym, jak dziecko gwiazdy będzie mieć na imię.

Weronika Rosati po raz kolejny zaprezentowała swój wydatny brzuszek i nie pozostawiła już miejsca na wątpliwości co do jej ciąży. Jak zwykle w takim momencie pojawiają się pytania od ciekawskich fanów o to, jak dziecko gwiazdy będzie miało na imię. Choć nie wiadomo, czy to chłopiec, czy dziewczynka, to już w mediach pojawiają się pierwsze "typy". Z informacjami przybywa serwis Fakt, który powołując się na znajomą gwiazdy, zdradza, że jeśli urodzi się dziewczynka, to z pewnością dostanie na imię Ela. Tabloid przekonuje, że miałoby to być na cześć Elizabeth Taylor, której Rosati jest wielką fanką.

Czy rzeczywiście tak będzie? Być może przekonamy się niebawem. Ciąża Weroniki potrwa jeszcze kilka miesięcy, ale nie wiadomo, czy aktorka będzie chciała zdradzać jakieś szczegóły. W ostatnich latach niezbyt chętnie informowała o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Kilka nieudanych związków sprawiło, że wolała prywatne sprawy zachować dla siebie. Teraz wygląda na to, że wreszcie znalazła u swojego boku odpowiedniego mężczyznę.

Przyszłym rodzicom gratulujemy.

RadioZET.pl/SA