Zamknij

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda pokazała swoją sypialnię

Patrycja Chudolińska
09.12.2019 15:36
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska ostatnio nie ma czasu na nudę. Po przyjściu na świat dziecka tancerkę czekała kolejna duża zmiana - zakupiła z mężem Maciejem Pelą własny dom. Teraz postanowiła pochwalić się wyglądem wykończonej sypialni.

Agnieszka Kaczorowska kupiła dom

Agnieszka Kaczorowska kilka miesięcy po zostaniu mamą zaczęła urządzać własne gniazdko. O zakupie domu poinformowała fanów przez swojego Instagrama.

Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki. Jeszcze chwilka zanim się wprowadzimy, ale działamy i mimo niekończącej się sumy kosztów, to będziemy tyle pracować, aby było to miejsce wyjęte z naszych marzeń… a co! - napisała w jednym z wpisów.

Przy okazji kolejnych zdjęć przyznała, że są z mężem maksymalnie zmęczeni remontem, choć równie mocno zadowoleni z efektu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją sypialnię

W końcu przyszedł czas na to, by pochwalić się wystrojem wnętrza nowego lokum. Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie ze swojej sypialni.

Co Wam przyniósł Mikołaj? Bo nam piękna sypialnię w nowym domku... i to od razu świątecznie udekorowaną! Jeszcze nie wszystko jest w niej gotowe (spostrzegawczy zauważą na zdjęciu czego brakuje), ale jak będzie, to pokażę Wam ją w całości - dodała w opisie pod fotografią.

Szczególną uwagę fanów zwróciło łóżko z jaskrawożółtym zagłówkiem. Okazuje się, że dokładnie to samo gwiazda miała w starym mieszkaniu. Brakującym elementem w sypialni okazały się natomiast... listwy.

Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh