Zamknij

Jakob Kosel na włoskich wakacjach. Model pozuje nago na balkonie

Sylwia Wamej
20.08.2019 14:08
Jakob Kosel
fot. Mariusz Grzelak/ Reporter/East News

Jakob Kosel przebywa na wakacjach. Model wybrał modne wśród gwiazd włoskie Amalfi. Na Instagramie dokumentuje rajskie wakacje. Na jednym ze zdjęć pokazał się w odważnej odsłonie, pozując przysłonięty jedynie ręcznikiem.

Jakob Kosel pozuje nago na wakacjach

Jakob Kosel jak większość rodzimych gwiazd przebywa na zagranicznych wakacjach. Model publikuje zdjęcia z odpoczynku na Instagramie, a uwagę fanek szczególnie zwróciła fotografia, na której model odsłonił ciało. Jakob Kosel zapozował na hotelowym balkonie, przysłonięty jedynie ręcznikiem. Natychmiast posypały się gorące komentarze ze strony fanek przystojnego modela. "Gorąca atmosfera", łooo, we Włoszech zawsze najlepsze widoczki", "Adam, gdzie twoja Ewka", "jak Grecki Bóg - pisali fani.

Jakob Kosel zdobył popularność, występując w programie "Top Model". Choć doszedł do finału, w programie zajął trzecie miejsce. Jego pasją od zawsze był sport, dlatego zdecydował się na studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Jakob Kosel reklamuje produkty znanych marek w sieci

 Jak mówił Jakob Kosel w jednym z wywiadów, po "Top Model" otworzyły się możliwości współpracy ze znanymi markami, również w internecie."Praca modela otwiera też wiele innych możliwości, szczególnie, jeśli chodzi o sieć. Możesz być modelem, konferansjerem, pracować w Internecie. Poza tym, jestem po "Top Model". Takie programy szukają modeli, ale pamiętajmy, że to też reality show, czyli na wybiegu, jak i w show-biznesie bardzo dobrze sobie radzę - powiedział Jakob Kosel w rozmowie z serwisem Plejada.pl

Zagłosuj

Byłeś/ łaś kiedyś we Włoszech?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW