Zamknij

Jan Kliment komentuje półfinał „Tańca z gwiazdami”. Jest zaskoczony przejściem Gimpera do finału

Sylwia Wamej
13.05.2019 11:29
Taniec z gwiazdami: Kto wygra program?
fot. Piotr Molecki/ East News

Jan Kliment skomentował przejście Gimpera do finału „Tańca z gwiazdami”. Youtuber przegrał z blogerką Macademian Girl, co zaskoczyło trochę Jana Klimenta, tanecznego partnera Joanny Mazur. Jak tancerz skomentował decyzję widzów?

„Taniec z gwiazdami”. Jan Kliment zaskoczony decyzją widzów

Jan Kliment i Joanna Mazur zmierzą się w finale „Tańca z gwiazdami” z Gimperem i jego taneczną partnerką Natalią Głębocką. W piątkowym, półfinałowym odcinku tanecznego show Gimper decyzją widzów przeszedł do finału, natomiast z programem pożegnała się Macademian Girl. Fani youtubera najwyraźniej zrobili wszystko, co w ich mocy, aby ich idol przeszedł dalej.

Joanna Mazur: „Musimy zdecydowanie mocniej poprosić o wsparcie”

Ta decyzja zaskoczyła nieco Jana Klimenta, tanecznego partnera Joanny Mazur.

„To jest niespodzianka. Widać, że nie tylko punkty się liczą, ale liczą się także głosy internetowe. Gimper ma dużo fanów i to jest bardzo fajne. Ja chciałem zatańczyć z Rafałem, bo mamy taki układ, który chcieliśmy zatańczyć, niestety znowu nam to uciekło, ale myślę, że będzie fajnie w finale z Tomkiem. Każdy, kto oddaje głos, musi mieć jakieś sumienie. Ja rozumiem, że jesteśmy fani, ale też to sumienie takiej sprawiedliwości. Niech już widzowie zdecydują, w którą stronę pójdą” – powiedział tancerz w rozmowie z Jastrząb Post.

Joanna Mazur stwierdziła, że z Janem Klimentem będą musieli jeszcze mocniej poprosić o wsparcie fanów. Przypomnijmy, że wielki finał „Tańca z gwiazdami” zobaczymy już w najbliższy piątek, 17 maja na antenie Polsatu.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW