Zamknij

Jarosław Bieniuk nie chce filmu o Annie Przybylskiej?

Redakcja
25.07.2017 11:47
Film o Annie Przybylskiej
fot. ons.pl

Film o Annie Przybylskiej jest zapowiadany już od dawna. Prace nad biografią trwały, a wielu wielbicieli zmarłej aktorki czekało na premierę. Okazuje się, że film może się nie ukazać, bo blokuje go Jarosław Bieniuk.

Czy partner Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk, nie chce filmu biograficznego o niej? Jak informuje "Super Express" były piłkarz ma wiele wątpliwości co do tego, w jaki sposób film ukaże Przybylską i początki jej kariery. Choć scenariusz został zaakceptowany przez mamę aktorki, Krystynę Przybylską, to jednak Bieniukowi nie podoba się, jak przedstawiono pierwsze kroki Ani w show-biznesie. Jak wyjaśnił tabloidowi tajemniczy "informator", Bieniuk nie chce, żeby ich dzieci zapamiętały mamę "w taki sposób" – mówi informator tabloidu. Nie wiadomo dokładnie, co wywołało jego obiekcje.

Przypomnijmy, że film "Gwiazda" w reżyserii Radosława Piwowarskiego został zapowiedziany na rok 2018. W tej chwili jednak nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy tej produkcji i czy na pewno powstanie.

RadioZET.pl/SE/SA