Zamknij

Jarosław Bieniuk zakazuje córce grania w filmach?

Sylwia Wamej
22.10.2019 10:15
Jarosław Bieniuk
fot. Viphoto/East News

Jarosław Bieniuk nie chce, aby jego córka Oliwia grała w filmach? Jak donosi „Party”, Jarosław Bieniuk stawia córce pewne warunki, które wiążą się z karierą w aktorstwie.

Jarosław Bieniuk zakazał córce Oliwii grania w filmach?

Jarosław Bieniuk nie chce, żeby jego córka Oliwia poszła w ślady mamy i grała w filmach? Jak donosi „Party”, tata Oliwii odrzuca filmowe propozycje, które dostaje córka. Chce, aby Oliwia najpierw skończyła szkołę. Oliwia dostaje dużo propozycji, ale na razie jej tata konsekwentnie je odrzuca. Mają oboje taką umowę, że najpierw Oliwia musi zdać maturę – zdradził znajomy rodziny w rozmowie z magazynem „Party”.

Jarosław Bieniuk odrzuca propozycje filmowe, które dostaje Oliwia

Jarosław Bieniuk bardzo dba o to, aby córka nie weszła za szybko w świat show-biznesu. Na razie Oliwia uczy się aktorstwa, m.in. u Katarzyny Figury. Nastolatka uczy się w liceum, gdzie wybrała profil teatralno-filmowy. Jak dotąd, 17-letnia Oliwia ma na swoim koncie udział w kampanii modowej i sesje zdjęciowe. Córka Anny Przybylskiej pojawiła się też w amatorskiej szkolnej produkcji, w której wystąpiła razem z kolegami i koleżankami ze szkoły. Dumny tata Jarosław Bieniuk bardzo wspiera córkę w jej pasji i dba o to, aby 17-latka rozwijała talent aktorski, jednak najważniejsze jest dla niego to, żeby Oliwia najpierw skończyła szkołę.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Party.pl/SW