Zamknij

Jarosław Bieniuk zdecyduje się na ślub?

Redakcja
28.07.2017 09:38
Jarosław Bieniuk
fot. ons.pl

Jarosław Bieniuk i jego obecna partnerka Martyna tworzą udany związek. Jego dzieci zaakceptowały nową kobietę u boku taty i świetnie się z nią dogadują. Nic dziwnego, że pojawiły się pogłoski o tym, że para zdecyduje się na dalsze kroki dotyczące swojego związku.

Jak wiadomo, Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska nie byli małżeństwem. Chcieli się pobrać, jednak najpierw postanowili odchować dzieci. Niestety, śmierć Ani pokrzyżowała te plany. Czy teraz, kiedy córki podrosły, piłkarz zdecyduje się sformalizować swój obecny związek? Serwisy plotkarskie sugerują, że Martyna i Jarosław mają wobec siebie właśnie takie zamiary. Mija już rok, od kiedy są parą. Obecna partnerka Jarosława Bieniuka pomaga mu wychowywać córki i podobno ma z nimi bardzo dobry kontakt. Dziewczynki zaakceptowały ją i wygląda na to, że są ze sobą blisko. Nic dziwnego, że pojawiły się spekulacje o tym, że sportowiec i jego partnerka się zaręczyli. Pogłoski te zostały zdementowane, jednak wielu internautów, którzy śledzą życie Jarosława Bieniuka, zastanawia się, czy wreszcie zdecyduje się na ślub. Póki co, nie ma jednak oficjalnych komentarzy na ten temat z Jego strony.

Jesienią minie trzecia rocznica śmierci Anny Przybylskiej, z którą Jarosław Bieniuk związany był przez wiele lat. Jak widać, udało mu się ułożyć życie po wielkiej stracie, jednak z pewnością nie wygląda już ono tak samo, a temat śmierci partnerki jest dla niego trudny. Przypomnijmy, że niedawno media informowały o tym, że Bieniuk wstrzymuje prace nad filmem o Przybylskiej, bo nie podoba mu się to, jak ukazano Anię w początkach jej kariery.

Na szczęście, co sportowiec wielokrotnie wyrażał w swoich wywiadach, nauczył się żyć bez Ani. - Nie można zbyt często oddawać się wspomnieniom - mówił.

RadioZET.pl/Pomponik/SA