Zamknij

Jasnowidz Jackowski wie, gdzie jest pyton

Redakcja
12.07.2018 08:34
Pyton

Pyton pod Warszawą wciąż poszukiwany. Służby i przedstawiciele fundacji Animal Rescue Polska od sześciu dni szukają blisko sześciometrowego węża. Swoje pięć groszy do poszukiwań gada dorzucił także znany jasnowidz Krzysztof Jackowski. 

W niedzielę nad Wisłą w gminie Konstancin-Jeziorna znaleziono prawie sześciometrową wylinkę pytona tygrysiego. Policjanci, wolontariusze i przedstawiciele fundacji Animal Rescue Polska wciąż patrolują odcinek nad Wisłą między miejscowościami Ciszyca i Gassy. 

Tymczasem Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem” zdradził, gdzie ukrywa się poszukiwany pyton. Słynny jasnowidz zagłębił się w swoje wizje i wskazał konkretne miejsce bytowania pytona. Okazuje się, że wąż nie uciekł daleko. 

Pyton nad Wisłą. Gdzie jest? 

Krzysztof Jackowski twierdzi, że pyton zostanie odnaleziony nad rzeką w okolicy wsi Dębina. Gad ma znajdować się na niewielkiej plaży. Jak trafił nad Wisłę? 

Media straszą pytonem gigantem. Mamy się bać?

– Węża przywiozło nad Wisłę dwóch mężczyzn. Przyjechali samochodem, przywieźli pytona w czymś w rodzaju plastikowej beczki i wypuścili go – mówi Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”. 

Czy wizje słynnego jasnowidza się potwierdzą? Czas pokaże. 

Więcej w czwartkowym wydaniu „Super Expressu”. 

RadioZET.pl/Super Express/DG