Zamknij

Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się na jednej imprezie. Fani czekają na wspólne zdjęcie

Sylwia Bagińska
11.12.2019 11:41
Jennifer Aniston i Brad Pitt
fot. Shutterstock

Jennifer Aniston i Brad Pitt pojawią się na gali Złotych Globów. Fani aktorów liczą na wspólną fotografię byłych małżonków.

Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się na jednej imprezie

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli jedną z najpopularniejszych par Hollywood. Małżeństwo oficjalnie ogłosiło swoje rozstanie w 2005 roku. Najprawdopodobniej artyści rozwiedli się z powodu Angeliny Jolie. Serialowej Rachel Green współczuło wielu fanów.

Mimo że Jennifer i Brad rozstali się w niemiłej atmosferze, ich fani liczą na wspólne zdjęcie po latach. Amerykańskie gwiazdy będą miały ku temu okazję – Aniston i Pitt zostali nominowani do Złotych Globów.

Zobacz także: Gwiazdor „Przyjaciół” odpowiada na policyjny viral. Rozbawił setki tysięcy internautów

Brad Pitt ma szanse zdobyć statuetkę za najlepszą postać drugoplanową w filmie Quentina TarantinoPewnego Razu… w Hollywood”, a gwiazda „Przyjaciół” została nominowana w kategorii najlepsza aktorka serialowa za rolę w „The Morning Show”.

W związku z tym bardzo prawdopodobne jest to, że byli małżonkowie pojawią się na jednej imprezie branżowej. Internauci liczą na to, że Jennifer Aniston i Brad Pitt zapozują razem do wspólnego zdjęcia.

Zobacz także: Brad Pitt i Jennifer Aniston ponownie razem? Spotkali się na 50. urodzinach aktorki

Warto wspomnieć także o tym, że zagraniczna prasa od kilku miesięcy spekuluje, że Brad i Jennifer znów są razem. Świadczyć o tym może rozstanie gwiazdora z Angeliną Jolie i rozwód Aniston z Justinem Theoruxem. Myślicie, że jest coś na rzeczy?

Zagłosuj

Chciałbyś, aby Jennifer Aniston i Brad Pitt znów byli razem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB