Zamknij

Jennifer Aniston opublikowała zdjęcie na Instagramie. Internet znów oszalał

Sylwia Wamej
23.10.2019 10:23
Jennifer Aniston
fot. Splash News.com/ East News

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie zdjęcie, które podbija internet. Gwiazda „Przyjaciół” pokazała zdjęcia, na których z przymrużeniem oka podchodzi do swojego wizerunku. Fotografia zdobyła już ponad 5 mln polubień.

Jennifer Aniston opublikowała zdjęcie, które podbiło internet

Jennifer Aniston założyła niedawno konto na Instagramie i wywołała tym faktem ogromne poruszenie wśród fanów. Każde jej zdjęcie zbiera ponad milion polubień i mnóstwo komentarzy fanów. Tym razem opublikowała fotografie, na których z przymrużeniem oka pokazuje swój wizerunek. Na pierwszym zdjęciu gwiazda przygotowuje się do sesji zdjęciowej. W mało eleganckich skarpetach i z dziwną miną na twarzy wygląda zabawnie.

Z kolei na drugim zdjęciu Jennifer pozuje, prezentując idealny wizerunek. Gwiazda serialu „Przyjaciele” okrasiła fotografie zabawnym opisem.

Jestem tylko dziewczyną… stojącą przed wami z tą fryzurą i tym makijażem. Stylistą, fotografem, ekipą oświetleniową, nawiewem, rekwizytami, komputerem… Prosząc, byście pomyśleli, że taka się obudziłam – napisała Jennifer. Aktorka tymi słowami nawiązała też do kultowego filmu „Nothing Hill”. Aniston parafrazuje słowa wypowiedziane przez filmową bohaterkę – Annę – Jestem tylko dziewczyną, która stoi przed chłopakiem, prosząc, by ją kochał.

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie

Jennifer Aniston to gwiazda, która jest uwielbiana przez fanów. Gwiazda „Przyjaciół” wciąż ma też dobre relacje z serialowymi kolegami z planu. Pierwsze zdjęcie, które opublikowała Jennifer Aniston na swoim instagramowym profilu, poświęcone jest właśnie serialowym przyjaciołom.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW