Zamknij

Jennifer Aniston rozpłakała się u Ellen. Co się stało? [WIDEO]

Patrycja Chudolińska
12.12.2019 14:02
Jennifer Aniston
fot. Instagram/theellenshow

Jennifer Aniston wzruszyła się na wizji w programie Ellen DeGeneres. Aktorka dostała szansę zmienić życie bezrobotnego ojca i jego córek.

Jennifer Aniston u Ellen DeGeneres

Jennifer Aniston gościła w jednym z odcinków "Greatest Night of Giveways" w programie Ellen DeGeneres. Charyzmatyczna prowadząca w przedświątecznej serii specjalnej obdarowuje gości specjalnych oraz zalewa prezentami publiczność. Tym razem Jennifer i Ellen wsparły bezrobotnego ojca, który stracił żonę i samotnie wychowywał dwie córki. Elyse Kimball wysłała nagranie do programu i poprosiła o pomoc finansową.

- Tata poświęcił się dla naszej trzyosobowej rodziny. Nie zasługuje na to. On jest wszystkim, co mam. On jest moim życiem. To on prowadzi mnie przez dobre i złe chwile. Tym razem chcę mu coś dać. Chcę, żeby dostał coś, na co zasługuje, ale nie mogę tego zrobić bez czyjejś pomocy - relacjonowała na wideo rozpłakana Elyse.

Jennifer Aniston zalała się łzami

Gdy zaproszona rodzina weszła do studia, Jennifer nie mogła powstrzymać płaczu. Historia Jeffa Kimballa i jego nastoletnich córek mocno nią wstrząsnęła. Podczas rozmowy głos aktorki się łamał i co chwilę musiała przecierać łzy z oczu.

Ostatecznie Ellen DeGeneres obdarowała wszystkich kartami VISA o łącznej wartości 600 tys. dolarów. Jennifer dodała, że cała rodzina ruszy w miesięczną podróż po Europie - przekazano im bilety m.in. do Paryża, gdzie zawsze chciała się wybrać zmarła mama Elyse.

RadioZET.pl/PCh