Zamknij

Jennifer Aniston założyła profil na Instagramie. Opublikowała zdjęcie serialowych „Przyjaciół”

Sylwia Wamej
16.10.2019 10:22
Jennifer Aniston
fot. Jen Lowery/ East News

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie. Gwiazda „Przyjaciół” pierwsze zdjęcie opublikowała z resztą ekipy kultowego serialu. Fani są zachwyceni i entuzjastycznie witają gwiazdę w mediach społecznościowych.

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie. Serialowa Rachel pierwsze zdjęcie dodała nie byle jakie, bo z resztą ekipy z serialu. Na fotografii znalazła się szóstka serialowych „Przyjaciół”. Oprócz Jennifer Aniston na zdjęciu widzimy Lisę Kudrow, Courteney Cox, Matthew Perry, Davida Schwimmera i Matta LeBlanca. Serialowi przyjaciele zżyli się ze sobą w życiu prywatnym i chętnie spotykają się ze sobą, kiedy tylko mogą.

Zdjęcie „Przyjaciół” podbija Instagram

Zdjęcie, na którym pozują razem serialowi przyjaciele: Rachel, Joey, Chandler, Monica, Phoebe i Ross, podbija sieć. Fani komentują zdjęcie i gorąco witają Jennifer Aniston na Instagramie. Wspólne zdjęcie przyjaciół zebrało już ponad 3,5 miliona polubień. Z kolei konto Jennifer Aniston śledzi już 6,6 mln followersów.

„Przyjaciele” to serial, który w tym roku obchodził 25 lat istnienia. Produkcja wciąż jest oglądana przez kolejne pokolenia i uwielbiana przez widzów. Choć fani kultowego serialu chcieliby, żeby była jego kontynuacja, scenarzyści podkreślają, że widzowie raczej nie doczekają się nowych odcinków.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Przyjaciół"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW