Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jennifer Aniston założyła profil na Instagramie. Opublikowała zdjęcie serialowych „Przyjaciół”

16.10.2019 10:22

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie. Gwiazda „Przyjaciół” pierwsze zdjęcie opublikowała z resztą ekipy kultowego serialu. Fani są zachwyceni i entuzjastycznie witają gwiazdę w mediach społecznościowych.

Jennifer Aniston fot. Jen Lowery/ East News

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie

Jennifer Aniston założyła konto na Instagramie. Serialowa Rachel pierwsze zdjęcie dodała nie byle jakie, bo z resztą ekipy z serialu. Na fotografii znalazła się szóstka serialowych „Przyjaciół”. Oprócz Jennifer Aniston na zdjęciu widzimy Lisę Kudrow, Courteney Cox, Matthew Perry, Davida Schwimmera i Matta LeBlanca. Serialowi przyjaciele zżyli się ze sobą w życiu prywatnym i chętnie spotykają się ze sobą, kiedy tylko mogą.

Zdjęcie „Przyjaciół” podbija Instagram

Zdjęcie, na którym pozują razem serialowi przyjaciele: Rachel, Joey, Chandler, Monica, Phoebe i Ross, podbija sieć. Fani komentują zdjęcie i gorąco witają Jennifer Aniston na Instagramie. Wspólne zdjęcie przyjaciół zebrało już ponad 3,5 miliona polubień. Z kolei konto Jennifer Aniston śledzi już 6,6 mln followersów.

„Przyjaciele” to serial, który w tym roku obchodził 25 lat istnienia. Produkcja wciąż jest oglądana przez kolejne pokolenia i uwielbiana przez widzów. Choć fani kultowego serialu chcieliby, żeby była jego kontynuacja, scenarzyści podkreślają, że widzowie raczej nie doczekają się nowych odcinków.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś "Przyjaciół"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń