Zamknij

Jennifer Garner doceniona przez magazyn „People”. Zdobyła tytuł Najpiękniejszej Kobiety Świata

Sylwia Wamej
24.04.2019 13:43
Jennifer Garner
fot. Christopher Peterson/ East News

Magazyn „People” wybrał najpiękniejszych ludzi na świecie. Na pierwszym miejscu znalazła się 47-letnia Jennifer Garner. Za co ją doceniono?

Jennifer Garner Najpiękniejszą Kobietą magazynu „People”

Magazyn „People” tytuł tej najpiękniejszej przyznał Jennifer Garner. Okładka z udziałem Jennifer po raz pierwszy zaprezentowana została w programie Ellen DeGeneres. Prowadząca tak powiedziała o aktorce: „Jesteś piękna i na zewnątrz i w środku”. Sama zainteresowana przyznała, że nigdy nie myślała o sobie, że jest atrakcyjna.

„Nie byłam pięknością, byłam wycofana, nie uważałam się w ogóle za atrakcyjną. To nigdy nie była ważna część mojego życia” – mówiła Jennifer. Zresztą magazyn „People” przyznał jej ten tytuł nie tylko ze względu na wygląd, ale również ze względu na działalność charytatywną.

Jennifer Garner inspiruje do działania inne kobiety

Jennifer współtworzy również ekologiczną żywność dla niemowląt. Gwiazda prowadzi działalność społeczną na rzecz wczesnej edukacji dzieci, m.in. w międzynarodowej fundacji chroniącej prawa dzieci „Save The Children”. Garner w programie u Elen DeGeneres opowiedziała też o swoim podejściu do mody. „Tak bardzo staram się zapomnieć o ubraniach do ćwiczenia... Ale czasem nie ma się nawet chwili, by wziąć prysznic i założyć jakieś jeansy i sweter” – mówiła. Z przymrużeniem oka zdradziła też, czy lubi się malować. „Mam najlepsze pędzle, rzeczy do konturowania. Gdybym ich zaczęła używać, wyglądałabym na posiniaczoną” – skomentowała.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW