Zamknij

Jennifer Lawrence wyszła za maż. Kim jest jej wybranek?

Sylwia Wamej
21.10.2019 15:15
Jennifer Lawrence
fot. Associated Press/ East News

Jennifer Lawrence wzięła ślub. Aktorka i jej ukochany Cooke Maroney powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w posiadłości na Rhode Island. Kim jest ukochany aktorki?

Jennifer Lawrence już po ślubie. Kim jest jej wybranek?

Jennifer Lawrence jest już po ślubie. Gwiazda i jej ukochany - Cooke Maroney pobrali się w prywatnej posiadłości na Rhode Island. Wybrankiem aktorki jest właściciel nowojorskiej galerii sztuki, który oświadczył się gwieździe w lutym 2017 roku. Para spotyka się ze sobą od 2017 roku. Na uroczystości pojawiły się największe osobowości ze światowego show-biznesu. Gościli m.in. Adele, Cameron Diaz, Emma Stone, Kris Jenner oraz Sienna Miller. W menu weselnym znalazły się nietypowe przysmaki, jak m.in. pianki marshmallow, placki ziemniaczane oraz pieczona w drewnie ryba z ziołami i masłem cytrynowym.

Jennifer Lawrence. Jaką suknię miała na sobie gwiazda?

Jak donosi magazyn "People" Jennifer Lawrence miała na sobie kreację Diora, którego aktorka jest ambasadorką od 2012 roku.

Jennifer Lawrence jeszcze niedawno narzekała na mężczyzn. "Faceci sprawiają mi tyle przykrości. Wiem z czego to wynika. Chcieliby mnie zdominować, ale to rani moje uczucia. Chciałabym, żeby po prostu byli dla mnie mili" - mówiła jakiś czas temu Jennifer Lawrence. Te słowa na szczęście są już przeszłością.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW