Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jennifer Lawrence zatańczyła na rurze bez bluzki. Filmik wyciekł do sieci

18.05.2017 14:03

Jennifer Lawrence tańcząca na rurze w klubie w Austrii to nowa sensacja sieci. Kilka dni temu wyciekło nagranie, na którym aktorka wygina się przy rurze i zrzuca bluzkę. Teraz Lawrence skomentowała sprawę.

Jennifer Lawrence fot. ons.pl

Wygląda na to, że Jennifer Lawrence znów staje się "bohaterką" sieci. Kilkanaście miesięcy temu było głośno o jej nagich zdjęciach, które wyciekły do internetu, teraz chodzi o rozbierany taniec, który wykonała w jednym z klubów nocnych w Wiedniu. Choć tych dwóch spraw nie można ze sobą porównać, to jednak w obydwu stała się ofiarą - wtedy kradzieży prywatnych zdjęć, teraz bardziej własnego "odważnego" zachowania. Na filmiku, który kilka dni temu trafił do sieci, widać aktorkę w bardzo radosnym stanie, która tańczy, a może właściwie próbuje tańczyć przy rurze. Na koniec postanawia jeszcze zrzucić bluzkę (filmik cały czas jest dostępny na YouTube).

W amerykańskich mediach o aktorce zrobiło się głośno. Teraz Lawrence postanowiła odpowiedzieć na komentarze mediów i internautów. Na swoim Facebooku opublikowała krótkie wyjaśnienie, w którym otwarcie stwierdziła, że nie zamierza się tłumaczyć ani nikogo przepraszać.

"Nikt nie chce być rozpamiętywany w internecie dlatego, że próbował zatańczyć na rurze. To było na urodzinach mojego najlepszego przyjaciela, więc na chwile odrzuciłam na bok moją paranoję i po prostu się bawiłam".

Dodała też, że ten wieczór był po prostu rewelacyjny.

RadioZET.pl/SA

Oceń