Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

50-letnia Jennifer Lopez w skąpym bikini. Jej ukochany Alex Rodriguez pokazał gorące zdjęcie gwiazdy

14.08.2019 10:09

Jennifer Lopez to gwiazda, która mimo upływu lat prezentuje się doskonale. Artystka wciąż aktywnie koncertuje, a na scenie robi prawdziwe show. Aktualnie gwiazda przebywa w trasie koncertowej. Jej ukochany – Alex Rodriguez opublikował gorące zdjęcie Jennifer, okraszone uroczym wyznaniem.

Jennifer Lopez fot. Khaled Desouki/ East News

Jennifer Lopez: Alex Rodriguez pokazał gorące zdjęcie ukochanej

Jennifer Lopez jest w światowej trasie koncertowej. Artystka odwiedziła już m.in. Stany Zjednoczone, Turcję, Izrael, Rosję oraz Egipt. Podczas trasy koncertowej It's My Party Tour gwiazda korzysta z odpoczynku i wygrzewa się na plaży. Z kolei jej ukochany Alex Rodriguez najwyraźniej zatęsknił już za Jennifer, bo na jego Instagramie pojawiło się gorące zdjęcie J.LO w bikini, które okrasił uroczym podpisem.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mają dzieci z poprzednich związków

Kochanie, wiem, że dasz czadu w Rosji i że czeka Cię jeszcze jeden występ. Tęsknię i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię w domu! – napisał partner gwiazdy. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tworzą bardzo zgraną parę. Związali się ze sobą w 2017 roku. Na Instagramie chętnie publikują wspólne zdjęcia, na których nie szczędzą sobie czułości. Zarówno Jennifer, jak i Alex mają dzieci z poprzednich związków. Jennifer Lopez jest mamą 11-letnich bliźniąt — Maxa i Emmy ze związku z Markiem Anthonym. Z kolei Alex Rodriguez ze związku z Cynthią Scurtis ma dwie córki: 14-letnią Natashę i 10-letnią Ellę.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Jennifer Lopez?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń