Zamknij

Jessica Simpson przeszła metamorfozę. Gwiazda schudła aż 45 kilogramów

Sylwia Wamej
26.09.2019 11:34
Jessica Simpson
fot. Instagram.com/ Jessica Simpson

Jessica Simpson przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda schudła aż 45 kilogramów i to w pół roku. Piosenkarka w jednym z wywiadów zdradziła, co stoi za sekretem tak wielkiej zmiany.

Jessica Simpson schudła 45 kilogramów

Jessica Simpson jest nie do poznania. Gwiazda jeszcze niedawno ważyła 109 kilogramów, jednak po urodzeniu córeczki Birdie Mae postanowiła schudnąć. Gwiazda i mama trójki dzieci od jakiegoś czasu borykała się z efektem jo-jo, jednak znaczna nadwaga po urodzeniu trzeciej córki mocno wpędziła gwiazdę w kompleksy. 39-letnia Jessica Simpson napisała w mediach społecznościowych, ze udało się jej zrzucić aż 45 kilogramów w ciągu pół roku.

"Jestem dumna z tego, że znów mogę czuć się sobą - wyznała. Wydawało mi się, że to zupełnie niemożliwe, jednak postanowiłam ciężej pracować"  - podkreśliła Jessica Simpson na Instagramie. Gwiazda zdradziła też, czemu zawdzięcza taką utratę wagi. Jak się okazuje, sekret tkwi w spacerach i diecie opartej na dużej ilości... kalafiora.

Jessica Simpson zdradziła, dzięki czemu schudła

"Dużo chodziłamPodczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, ale również oczyszczałam umysł" - powiedziała Jessica Simpson w rozmowie z magazynem "People". "Że też wcześniej nie wiedziałam, że kalafiorem można zastąpić prawie wszystko! - dodała artystka. W komentarzach pod ostatnim zdjęciem, na którym Jessica zaprezentowała nową figurę, nie brakuje komplementów fanów. "Wyglądasz niesamowicie", "piękna" - piszą fani.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW