Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jessica Simpson przeszła metamorfozę. Gwiazda schudła aż 45 kilogramów

26.09.2019 11:34

Jessica Simpson przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda schudła aż 45 kilogramów i to w pół roku. Piosenkarka w jednym z wywiadów zdradziła, co stoi za sekretem tak wielkiej zmiany.

Jessica Simpson fot. Instagram.com/ Jessica Simpson

Jessica Simpson schudła 45 kilogramów

Jessica Simpson jest nie do poznania. Gwiazda jeszcze niedawno ważyła 109 kilogramów, jednak po urodzeniu córeczki Birdie Mae postanowiła schudnąć. Gwiazda i mama trójki dzieci od jakiegoś czasu borykała się z efektem jo-jo, jednak znaczna nadwaga po urodzeniu trzeciej córki mocno wpędziła gwiazdę w kompleksy. 39-letnia Jessica Simpson napisała w mediach społecznościowych, ze udało się jej zrzucić aż 45 kilogramów w ciągu pół roku.

"Jestem dumna z tego, że znów mogę czuć się sobą - wyznała. Wydawało mi się, że to zupełnie niemożliwe, jednak postanowiłam ciężej pracować"  - podkreśliła Jessica Simpson na Instagramie. Gwiazda zdradziła też, czemu zawdzięcza taką utratę wagi. Jak się okazuje, sekret tkwi w spacerach i diecie opartej na dużej ilości... kalafiora.

Jessica Simpson zdradziła, dzięki czemu schudła

"Dużo chodziłamPodczas spacerów nie tylko spalałam kalorie, ale również oczyszczałam umysł" - powiedziała Jessica Simpson w rozmowie z magazynem "People". "Że też wcześniej nie wiedziałam, że kalafiorem można zastąpić prawie wszystko! - dodała artystka. W komentarzach pod ostatnim zdjęciem, na którym Jessica zaprezentowała nową figurę, nie brakuje komplementów fanów. "Wyglądasz niesamowicie", "piękna" - piszą fani.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

RadioZEt.pl/SW

Oceń