Zamknij

Zawalił się sufit w mieszkaniu gwiazdy

Redakcja
30.01.2017 11:35
Zawalił się sufit w mieszkaniu gwiazdy

Joan Collins opublikowała na Instagramie fotografię gruzów. Okazuje się, że tak obecnie wygląda londyńskie mieszkanie gwiazdy.

Tragedia w domu Joan Collins

Joan Collins miała szczęście  w nieszczęściu. Jej sąsiedzi z Londynu zalali swoje mieszkanie, w wyniku czego zawalił się sufit w salonie gwiazdy „Dynastii". Aktorka na szczęście przebywała wtedy w Stanach Zjednoczonych.

84-latka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać fragment jej mieszkania po zawaleniu się sufitu. 

– Co za horror! Obudzić się z informacją, że zawalił się sufit salonu w wyniku zalania przez sąsiadów – skomentowała zdjęcie.

Dobrze, ze Joan Collins ani nikomu z jej bliskich nic się nie stało. Miejmy nadzieję, że sąsiedzi gwiazdy zadbali o to, by podobna sytuacja nie przydarzyła się w przyszłości. Szczególnie, że naprawdę szykuje się  generalny remont apartamentu.

Przypomnijmy, że ulubienica polskich widzów wciąż jest aktywna zawodowo. W 2017 roku będziemy mogli zobaczyć ją w co najmniej dwóch nowych produkcjach. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się w nowej odsłonie serialu „Dynastia", której premiera zaplanowana jest prawdopodobnie jeszcze na ten rok.

RadioZET.pl/SI