Zamknij

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy pokazała twarz dziecka na Instagramie. Fani: "Totalnie słodki bobas"

Sylwia Wamej
11.12.2019 15:31
Joanna Jarmołowicz
fot. Instagram.com/ Joanna Jarmołowicz

Joanna Jarmołowicz choć nie stroni od publikacji zdjęć swojego synka - Józia, do tej pory ukrywała twarz dziecka. Teraz po raz pierwszy pokazała twarz chłopca. Fani gwiazdy w komentarzach zachwycają się maluszkiem.

Joanna Jarmołowicz pokazała twarz synka

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski kilka miesięcy temu zostali rodzicami małego Józia. Gwiazda "M jak miłość" do tej pory chroniła wizerunek chłopca, nie publikując jego twarzy. Tym razem postanowiła pokazać chłopca na Instagramie. Aktorka przy okazji postanowiła wypromować książkę, którą napisali m.in. Paweł Królikowski i Jan Królikowski.

"Dziadek i tata wydali książkę. Gadają o kobitkach, więc nawet ciekawe. Mnie przynajmniej całkiem to interesuje. Łyknąłem całą książkę na raz, bo nie lubię się rozdrabniać. W środku jest też super muzyczka od taty. Może jak będę duży, to też wydamy coś takiego z moim tatą?" - napisała żartobliwie Joanna Jarmołowicz.

Fani zachwycają się synem Joanny Jarmołowicz i Jana Królikowskiego

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, komplementujących małego Józia. "Jaki kochany", "cała mama", "słodziak", "jaki fajny  Józio", "śliczny chłopczyk" - pisali fani.

Joanna Jarmołowicz dołączyła do gwiazd, które nie boją się pokazywać swoich dzieci w sieci. Swoje pociechy na Instagramie pokazują m.in. Natalia Siwiec, Sara Boruc oraz Joanna Krupa.

Joanna Jarmołowicz zadebiutowała w 2013 roku rolą Agaty w filmie "Sandland" Bartłomieja Żmudy. Wcieliła się również w postać Zośki w "Planecie singli". Od 2016 roku wciela się w postać Marty Rudzińskiej w serialu telewizji Polsat "Pierwsza miłość".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW