Zamknij

Joanna Jarmołowicz zmieniła fryzurę. W nowych włosach ciężko ją rozpoznać

Sylwia Wamej
29.11.2019 15:22
Joanna Jarmołowicz
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Joanna Jarmołowicz postanowiła zmienić fryzurę. Gwiazda "M jak miłość" postawiła na boba z prostą grzywką. Jak wygląda w nowych włosach?

Joanna Jarmołowicz zmieniła diametralnie fryzurę. Fani są zachwyceni

Joanna Jarmołowicz postanowiła diametralnie zmienić fryzurę. Gwiazda, która niedawno została mamą, obcięła włosy i je przyciemniła. Jarmołowicz postawiła na jedną z najmodniejszych ostatnio fryzur - krótkiego boba z prostą grzywką. Zdjęciem nowych włosów pochwaliła się oczywiście na Instagramie. "Kochani, w życiu ważne są zmiany" - skomentowała fotografię Joanna Jarmołowicz.

Joanna Jarmołowicz kilka miesięcy temu urodziła synka

Fani w komentarzach komplementują nową fryzurę aktorki. "Cudowna zmiana", "torpeda", "cudnie", "przepięknie", "zdecydowanie twój kolor" - pisali zachwyceni fani. W życiu Joanny Jarmołowicz kilka miesięcy temu zaszły spore zmiany. Gwiazda we wrześniu po raz pierwszy została mamą. Synek Józef jest owocem związku z Janem Królikowskim, który jest młodszym bratem Antka Królikowskiego. Młodzi rodzice nie ukrywają, że mały Józio jest ich oczkiem w głowie. Joanna Jarmołowicz chętnie zamiesza również zdjęcia synka na Instagramie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW