Zamknij

Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Fani: "Piękna, naturalna"

Sylwia Wamej
23.05.2019 13:33
Joanna koroniewska
fot. Viphoto/ East News

Joanna Koroniewska za kilka dni skończy 40 lat. Gwiazda na swoim Instagramie w związku ze zbliżającymi się urodzinami opublikowała bardzo naturalne zdjęcie bez makijażu. Fani są zachwyceni.

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu

Joanna Koroniewska na co dzień jest zabieganą mamą dwójki dzieci. Gwiazda dba o siebie, ćwicząc i zdrowo się odżywiając. Kiedy tylko może, rezygnuje też z makijażu. Żona Macieja Dowbora pokazała się ostatnio w bardzo naturalnej odsłonie, bez grama make-upu. Joanna Koroniewska opublikowała w związku ze zbliżającymi się 40. urodzinami szczery wpis.

"Jak ten czas szybko leci. I nie widzę tego JUŻ TYLKO po dzieciach. DOKŁADNIE za kilka dni przejdę kolejną magiczną urodzinową liczbę, ale nie wiem jak to możliwe, że czuję się młodsza i młodsza. Nigdy nie byłam aż taką optymistką, ale co tam, mówią, że człowiek na starość dziecinnieje" - napisała Joanna Koroniewska.

Internauci zachwyceni naturalnym zdjęciem Joanny Koroniewskiej

Fani są pod wrażeniem naturalności, którą prezentuje aktorka. Zdjęcie Joanny Koroniewskiej robi furorę w internecie.

 "Fajna, naturalna i dziewczęca uroda- czas nic złego z nią nie zrobił i długo nie zrobi" - napisała jedna z fanek. "Jak wino" - dodała inna. "Pani Joanno, wygląda Pani pięknie i naturalnie, nie jak te gwiazdeczki po liftingach" - skomplementowała inna z fanek. Internautki chwaliły Joannę Koroniewską również za to, że choć mogłaby poprawić urodę, nie robi tego.

"Mogłabyś wszystko sobie poprawić, a tu co widzimy? Piękna! Naturalna! Swoje włosy, swoje zęby, swoje rzęsy i te cudne Twoje "zmarszczki " powstałe od uśmiechów ze szczęścia!" - pisali fani. Fakt, na Instagramie Joany Koroniewskiej uśmiechu nie brakuje.

Zagłosuj

Lubisz nosić makijaż?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW