Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Fani: "Piękna, naturalna"

23.05.2019 13:33

Joanna Koroniewska za kilka dni skończy 40 lat. Gwiazda na swoim Instagramie w związku ze zbliżającymi się urodzinami opublikowała bardzo naturalne zdjęcie bez makijażu. Fani są zachwyceni.

Joanna koroniewska fot. Viphoto/ East News

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu

Joanna Koroniewska na co dzień jest zabieganą mamą dwójki dzieci. Gwiazda dba o siebie, ćwicząc i zdrowo się odżywiając. Kiedy tylko może, rezygnuje też z makijażu. Żona Macieja Dowbora pokazała się ostatnio w bardzo naturalnej odsłonie, bez grama make-upu. Joanna Koroniewska opublikowała w związku ze zbliżającymi się 40. urodzinami szczery wpis.

"Jak ten czas szybko leci. I nie widzę tego JUŻ TYLKO po dzieciach. DOKŁADNIE za kilka dni przejdę kolejną magiczną urodzinową liczbę, ale nie wiem jak to możliwe, że czuję się młodsza i młodsza. Nigdy nie byłam aż taką optymistką, ale co tam, mówią, że człowiek na starość dziecinnieje" - napisała Joanna Koroniewska.

Internauci zachwyceni naturalnym zdjęciem Joanny Koroniewskiej

Fani są pod wrażeniem naturalności, którą prezentuje aktorka. Zdjęcie Joanny Koroniewskiej robi furorę w internecie.

 "Fajna, naturalna i dziewczęca uroda- czas nic złego z nią nie zrobił i długo nie zrobi" - napisała jedna z fanek. "Jak wino" - dodała inna. "Pani Joanno, wygląda Pani pięknie i naturalnie, nie jak te gwiazdeczki po liftingach" - skomplementowała inna z fanek. Internautki chwaliły Joannę Koroniewską również za to, że choć mogłaby poprawić urodę, nie robi tego.

"Mogłabyś wszystko sobie poprawić, a tu co widzimy? Piękna! Naturalna! Swoje włosy, swoje zęby, swoje rzęsy i te cudne Twoje "zmarszczki " powstałe od uśmiechów ze szczęścia!" - pisali fani. Fakt, na Instagramie Joany Koroniewskiej uśmiechu nie brakuje.

Zagłosuj

Lubisz nosić makijaż?

RadioZET.pl/ SW

Oceń