Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Koroniewska pokazała córki na Instagramie: „Największa radość to ich obecność”

29.05.2019 11:25

Joanna Koroniewska nie pokazuje swoich dzieci na Instagramie. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała urocze zdjęcie ze swoimi pociechami.

Joanna Koroniewska fot. Viphoto/ East News

Joanna Koroniewska pokazała ukochane córki

Joanna Koroniewska chroni prywatność swoich dzieci. Zarówno na Instagramie aktorki, jak i jej męża Macieja Dowbora próżno szukać zdjęć ich córeczek. Joanna Koroniewska zrobiła jednak wyjątek. Kilka dni temu opublikowała urocze zdjęcie, na którym zapozowała z dwójką ukochanych córeczek – Janinką i Helenką. Aktorka śladem innych gwiazd również nie pokazała twarzy dzieci.

Joanna Koroniewska: Dzieci są dla niej wszystkim

Joanna Koroniewska w długim wpisie przyznała, że choć praca daje jej dużo satysfakcji, dzieci są dla niej największym skarbem.

„Praca pracą, ale to co daje mi NAJWIĘKSZĄ radość i satysfakcję to ICH obecność. Moich dzieci. Zawsze i wszędzie. Ich bezwarunkowa miłość. Najważniejsza rola w moim życiu to rola mamy” – napisała aktorka na swoim Instagramie. Joanna Koroniewska zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. Gwiazda docenia wspólnie spędzony czas ze swoimi pociechami, tym bardziej że na brak pracy narzekać nie może. Niewykluczone, że Joanna Koroniewska pojawi się w nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym jednym ze współprowadzących jest jej mąż – Maciej Dowbor.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń