Zamknij

Joanna Krupa bez makijażu. Pokazała urocze zdjęcie z córką

Patrycja Chudolińska
16.12.2019 11:32
Joanna Krupa
fot. THEREALSPW / SplashNews.com/East News

Joanna Krupa stara się być aktywna na swoim Instagramie, mimo obowiązków świeżo upieczonej mamy. Teraz modelka opublikowała zdjęcie, które rozczuliło internautów. Pokazała się fanom kompletnie bez makijażu.

Joanna Krupa bez makijażu

Joanna Krupa większość swojego czasu poświęca teraz córce. Mała Asha-Leigh często gości na Instagramie mamy - mogliśmy już zobaczyć pokój dziewczynki oraz jej kołyskę. Teraz prowadząca programu "Top Model" postanowiła opublikować urocze selfie z dzieckiem. Joasia pokazała się bez makijażu, co spodobało się jej fanom.

- Nowa normalność - podpisała fotografię modelka.

Fani komplementują jej urodę i twierdzą, że naturalność jej służy. Dodatkowo podkreślają, że Asha jest bardzo podobna do mamy.

- Piękne zdjęcie!

- Perfekcja.

- Przepiękne, naturalne, szczere i prawdziwe zdjęcie. Gratulacje ogromne.

- Cudownie wyglądacie pani Joanno.

- Śliczna lalunia słodka! Podobna do mamusi.

Zdjęcie Joanny i Ashy skomentowały także postacie ze świata show-biznesu, m.in. Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Joanna Opozda.

Joanna Krupa pokazała córkę

To nie pierwszy raz, gdy Joanna Krupa pokazała swoją córkę. Zdjęcia małej Ashy-Leigh mogliśmy zobaczyć tuż po porodzie. Wzruszające fotografie zostały wykonane jeszcze w klinice - dosłownie kilka minut po tym, jak dziewczynka przyszła na świat. Choć wiele gwiazd stara się ukrywać swoje potomstwo przed fanami i mediami, Joanna nie widzi takiej potrzeby.

Widzicie podobieństwo Ashy-Leigh do mamy?

Zagłosuj

Podoba ci się zdjęcie Joanny Krupy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh