Zamknij

Joanna Krupa pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Fani: „Wyglądasz niesamowicie”

Sylwia Wamej
29.05.2019 13:20
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Krupa spodziewa się dziecka. Gwiazda „Top Model” pochwaliła się na Instagramie zaokrąglonym brzuszkiem. Widać, że ciąża jej służy.

Joanna Krupa pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Joanna Krupa po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda „Top Model” nie ukrywa podekscytowania i chętnie dzieli się swoją radością z fanami. Pierwszy raz ogłosiła ciążę w „Dzień dobry TVN”, ale w mediach społecznościowych również opublikowała odpowiednie zdjęcie. „Jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem w naszym życiu” – napisała modelka, trzymając w rękach test ciążowy. Tym razem prowadząca „Top Model” pokazała na Instagramie zaokrąglony brzuszek. „Rano brzuszek malutki, a przyjdzie wieczór, to wielki haha” – zażartowała Joanna Krupa.

Fani gratulują Joannie Krupie ciąży

Gwiazda na razie nie zdradziła, który to miesiąc ciąży, ale trzeba przyznać, że wygląda pięknie. Zauważyli to również fani, którzy komplementują modelkę w komentarzach. „Pięknie wyglądasz, ciąża ci służy”, „ale pięknie”, „fajny czas przed tobą” – piszą internauci.

Ojcem dziecka Joanny Krupy jest jej mąż Douglas Nunes. Para pobrała się 4 sierpnia 2018 roku. Douglas Nunes to wpływowy producent filmowy. Zakochani poznali się na spacerze z psami. Początkowo Douglas nie wiedział, kim jest Joanna Krupa. Myślał, że jest początkującą aktorką. 

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW