Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Krupa pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Fani: „Wyglądasz niesamowicie”

29.05.2019 13:20

Joanna Krupa spodziewa się dziecka. Gwiazda „Top Model” pochwaliła się na Instagramie zaokrąglonym brzuszkiem. Widać, że ciąża jej służy.

Joanna Krupa fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Krupa pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Joanna Krupa po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda „Top Model” nie ukrywa podekscytowania i chętnie dzieli się swoją radością z fanami. Pierwszy raz ogłosiła ciążę w „Dzień dobry TVN”, ale w mediach społecznościowych również opublikowała odpowiednie zdjęcie. „Jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem w naszym życiu” – napisała modelka, trzymając w rękach test ciążowy. Tym razem prowadząca „Top Model” pokazała na Instagramie zaokrąglony brzuszek. „Rano brzuszek malutki, a przyjdzie wieczór, to wielki haha” – zażartowała Joanna Krupa.

Fani gratulują Joannie Krupie ciąży

Gwiazda na razie nie zdradziła, który to miesiąc ciąży, ale trzeba przyznać, że wygląda pięknie. Zauważyli to również fani, którzy komplementują modelkę w komentarzach. „Pięknie wyglądasz, ciąża ci służy”, „ale pięknie”, „fajny czas przed tobą” – piszą internauci.

Ojcem dziecka Joanny Krupy jest jej mąż Douglas Nunes. Para pobrała się 4 sierpnia 2018 roku. Douglas Nunes to wpływowy producent filmowy. Zakochani poznali się na spacerze z psami. Początkowo Douglas nie wiedział, kim jest Joanna Krupa. Myślał, że jest początkującą aktorką. 

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń