Zamknij

Joanna Krupa pochwaliła się sporym brzuszkiem na ramówce TVN. Podkreśliła go obcisłą sukienką

Sylwia Wamej
23.08.2019 16:04
Joanna Krupa
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Joanna Krupa pojawiła się na konferencji ramówkowej TVN. Gwiazda "Top Model" wyglądała promiennie w ciąży. Uwagę przyciągał dość spory, ciążowy brzuszek modelki, który podkreśliła obcisłą sukienką.

Joanna Krupa wyeksponowała ciążowy brzuszek

Joanna Krupa pojawiła się na konferencji ramówkowej TVN. Ciężarna gwiazda promowała kolejny sezon "Top Model". Joanna Krupa na ramówce TVN zaprezentowała dość pokaźny ciążowy brzuszek, który podkreśliła obcisłą, pudrową sukienką. Gwiazda jest w 29 tygodniu ciąży i trzeba przyznać, że wygląda promiennie i elegancko.

Gwiazda "Top Model" i jej mąż Douglas Nunes już w październiku zostaną rodzicami pierwszego dziecka. Para na razie nie zna płci maluszka. Przyszli rodzice mają poznać płeć po po powrocie do Stanów Zjednoczonych. Joanna Krupa świętowała niedawno Baby Shower, które w Chicago przygotowała dla niej mama. Gwiazda planuje też wyprawić baby shower w październiku w jej amerykańskim domu.

"Top Model". Kiedy nowy sezon?

Nowe odcinki "Top Model" widzowie zobaczą od 3 wrześniu. Nowością w tej edycji będzie "złoty bilet", który pozwala na ominięcie jednego etapu w trudnych zmaganiach.Nagrodą w programie jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy sezon "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW