Zamknij

Joanna Krupa skrytykowana za strój na bankiecie z Kate i Williamem

Redakcja
18.07.2017 12:22
Joanna Krupa na bankiecie z Kate i Williamem
fot. EAST NEWS

Wśród gwiazd obecnych na bankiecie w Łazienkach Królewskich z udziałem księżnej Kate i księcia Williama znalazła się Joanna Krupa. Polska modelka przykuła uwagę swoją kreacją, która, w ocenie wielu, nie była stosowna do rangi wydarzenia. Jak wyglądała Krupa i czy rzeczywiście zasłużyła na krytykę?

Na bankiecie zorganizowanym przez ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety II poza główną parą, czyli księżną Kate i księciem Williamem, gościło wiele znanych polskich twarzy. Nie zabrakło Joanny Krupy, która na przyjęciu pojawiła się jako jeden z pierwszych gości. Choć to Kate Middleton była w centrum zainteresowania (m.in. przez sukienkę od polskiej projektantki, którą założyła na tę okazję), to jednak i polska modelka zwracała na siebie uwagę. Pytanie, czy nie za bardzo.

Chodzi oczywiście o jej sukienkę, która, mówiąc wprost, nie była zbyt skromna jak na spotkanie z książęcą parą. Krupa wybrała kreację, która idealnie sprawdziłaby się na czerwonym dywanie, choć na bankiecie z Kate i Williamem już niekoniecznie: ogromny dekolt odsłaniający biust i długi rozporek w dole sukienki, sięgający niemal poziomu bielizny, trudno uznać za odpowiedni do sytuacji. Takie komentarze pojawiły się w sieci.

Co myślicie o tej kreacji? Dżoana faktycznie przesadziła czy może to zwykłe czepianie się?

Zagłosuj

Czy suknia Joanny Krupy była stosowna do okazji?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA