Zamknij

Joanna Krupa zdradziła, ile kilogramów przytyła w ciąży: „Nie trzeba jeść jak świnia”

Sylwia Wamej
27.08.2019 10:59
Joanna Krupa
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Joanna Krupa w październiku zostanie mamą. Gwiazda „Top Model” wygląda pięknie i promiennie. Na swoim Instagramie zdradziła, ile kilogramów przytyła w ciąży.

Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży

Joanna Krupa niebawem urodzi pierwsze dziecko. Gwiazda „Top Model” może pochwalić się już dość pokaźnym brzuszkiem. Na swoim Insta Stories zdradziła, ile przytyła w ciąży. Podkreśliła też, że w błogosławionym stanie wcale nie trzeba dużo jeść.

Dla tych, którzy komentują, że w ciąży trzeba przytyć, możecie być spokojni, przytyłam 10 kg i mam jeszcze 10 tygodni. Nie trzeba jeść w ciąży jak świnia, bo to niezdrowe dla mamy i dziecka. Nie musicie się o mnie martwić, bo nikt tak nie dba o moje baby, jak ja – napisał modelka, publikując nagie zdjęcie w ciąży.

joanna_1
fot. Instagram.com/ Joanna Krupa

Joanna Krupa promuje 8. sezon „Top Model”

Mimo że Joanna Krupa i Douglas Nunes niebawem powitają na świecie pierwsze dziecko, modelka wciąż nie zwalnia tempa. Zakończyła nagrania do 8. sezonu „Top Model” i niedawno pojawiła się na jesiennej ramówce TVN, na której promowała kolejny sezon hitowego programu. Na swoim Instagramie Joanna Krupa chętnie publikuje zdjęcia w ciąży, prezentując zaokrąglony brzuszek. Widać, że ciąża bardzo jej służy.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW