Zamknij

Joanna Krupa zostanie mamą. Modelka pochwaliła się pozytywnym wynikiem testu ciążowego

Sylwia Wamej
27.05.2019 09:47
Joanna Krupa
fot. AKPA/ Scappa EyeWear

Joanna Krupa podzieliła się z fanami radosną nowiną. Modelka i prowadząca „Top Model” po raz pierwszy zostanie mamą. Nie zamierza jednak zwalniać tempa pracy.

Joanna Krupa jest w ciąży

Joanna Krupa za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka o nowej roli powiedziała w studiu „Dzień Dobry TVN”. Początkowo temat rozmowy dotyczył nowego sezonu „Top Model” oraz Dnia Mamy. Modelka przyznała, że święto od teraz będzie bardzo ważne również i dla niej. A wszystko przez to, że za kilka miesięcy Joanna Krupa i jej ukochany mąż Douglas Nunes przywitają na świecie pierwsze dziecko. Gwiazda nowiną pochwaliła się też na Instagramie. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie pozytywnego testu ciążowego.

Joanna Krupa zostanie mamą. Opublikowała zdjęcie testu ciążowego na Instagramie

„Hej, Kochani! Chciałam tylko podzielić się ze wszystkimi tą niesamowitą wiadomością – Mężuś i ja jesteśmy ogromnie podekscytowani tym nowym rozdziałem w naszym życiu i nie możemy doczekać się poznania dzidziusia” – napisała modelka na swoim profilu.

Gwiazda po wyjściu ze studia „Dzień Dobry TVN” zadawała szyku w delikatnej, kremowej sukience od Diora. Stylizację dopełniły duże, designerskie okulary, pochodzące z jej własnej, limitowanej edycji stworzonej wraz z wywodzącą się z Włoch marką SCAPPA EYEWEAR.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW