Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Kulig trafi na okładkę brytyjskiego „Vogue'a”?

27.08.2018 16:29

Joanna Kulig zdecydowanie ma teraz dobrą passę. Po świetnej roli w „Zimnej wojnie” aktorka udziela wywiadów i jest obsypywana gratulacjami. Teraz udzieliła wywiadu brytyjskiemu magazynowi „Vogue”.

Joanna Kulig fot. Instagram

Joanna Kulig to obecnie jedna z bardziej cenionych polskich aktorek. Świetna rola w „Zimnej wojnie” może niebawem przynieść jej Oscara, a teraz aktorka udziela wywiadów i zbiera pochwały także za granicą. Niedawno Kulig udzieliła wywiadu brytyjskiemu wydaniu „Vogue'a” w związku z tamtejszą premierą „Zimnej wojny”. Nie omieszkała pochwalić się tym na Instagramie.

Joanna Kulig dostanie okładkę w brytyjskim „Vogue”?

Od fanów posypały się kolejne wyrazy uznania i gratulacje. Wszyscy wierzą, że Kulig naprawdę ma szansę na nominację do Oscara. Jak będzie, to się okaże, bo świetną rolę w filmie Pawlikowskiego zagrał także Tomasz Kot. Został nawet zaproszony na wstępne przymiarki do roli w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Niestety okazało się, że Daniel Craig był niezbyt zachwycony perspektywą grania u boku aktora o wiele centymetrów wyższego od niego. Ostatecznie Polak angażu nie dostał, choć przyznajemy z żalem, że z pewnością świetnie wypadłby w roli rosyjskiego przeciwnika Bonda.

Tak czy inaczej, świetne role z pewnością nie ominą i Kota, i Kulig.

Trzymamy kciuki za aktorkę i czekamy na jej okładkę w brytyjskim magazynie „Vogue”.

RadioZET.pl/SA

Oceń