Zamknij

Joanna Kulig trafi na okładkę brytyjskiego „Vogue'a”?

Redakcja
27.08.2018 16:29
Joanna Kulig
fot. Instagram

Joanna Kulig zdecydowanie ma teraz dobrą passę. Po świetnej roli w „Zimnej wojnie” aktorka udziela wywiadów i jest obsypywana gratulacjami. Teraz udzieliła wywiadu brytyjskiemu magazynowi „Vogue”.

Joanna Kulig to obecnie jedna z bardziej cenionych polskich aktorek. Świetna rola w „Zimnej wojnie” może niebawem przynieść jej Oscara, a teraz aktorka udziela wywiadów i zbiera pochwały także za granicą. Niedawno Kulig udzieliła wywiadu brytyjskiemu wydaniu „Vogue'a” w związku z tamtejszą premierą „Zimnej wojny”. Nie omieszkała pochwalić się tym na Instagramie.

Joanna Kulig dostanie okładkę w brytyjskim „Vogue”?

Od fanów posypały się kolejne wyrazy uznania i gratulacje. Wszyscy wierzą, że Kulig naprawdę ma szansę na nominację do Oscara. Jak będzie, to się okaże, bo świetną rolę w filmie Pawlikowskiego zagrał także Tomasz Kot. Został nawet zaproszony na wstępne przymiarki do roli w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Niestety okazało się, że Daniel Craig był niezbyt zachwycony perspektywą grania u boku aktora o wiele centymetrów wyższego od niego. Ostatecznie Polak angażu nie dostał, choć przyznajemy z żalem, że z pewnością świetnie wypadłby w roli rosyjskiego przeciwnika Bonda.

Tak czy inaczej, świetne role z pewnością nie ominą i Kota, i Kulig.

Trzymamy kciuki za aktorkę i czekamy na jej okładkę w brytyjskim magazynie „Vogue”.

RadioZET.pl/SA