Zamknij

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu. Wygląda zupełnie inaczej. Co na to fani?

Sylwia Wamej
04.11.2019 12:45
Joanna Liszowska
fot. Viphoto/ East News

Joanna Liszowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała się bez makijażu. Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu.

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu

Joanna Liszowska na wielkie wyjścia stawia na wyrazisty makijaż, z kolei na co dzień maluje się delikatnie. Ostatnio opublikowała fotografię, na której w sportowym ubraniu i bez makijażu wygląda zupełnie inaczej. Okazuje się, że taka zmiana bardzo przypadła do gustu jej fanom. Niektórzy nawet stwierdzili, że aktorka lepiej wygląda bez makijażu. Dużo lepiej wyglądasz, niż w makijażu, piękne oczy, które w końcu widać – napisała jedna z fanek. Anioł; ładnie, bardzo naturalnie – dodała inna fanka.

Joanna Liszowska na Instagramie. Chętnie fotografuje się koleżankami z „Przyjaciółek”

Joanna Liszowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Fani pod każdym jej zdjęciem zostawiają mnóstwo komentarzy. Sama zainteresowana jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Chętnie publikuje prywatne zdjęcia, ale również z planów filmowych oraz teatralnych. Widać też, że aktorka ma świetne relacje z koleżankami z planu „Przyjaciółek”. Często pokazuje zdjęcia, na których pozują w komplecie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW