Zamknij

Joanna Liszowska wydała oświadczenie: „Już blisko rok jestem po rozwodzie”

Sylwia Wamej
28.05.2019 10:52
Joanna Liszowska
fot. Tricolors/ East News

Joanna Liszowska skomentowała swój rozwód. Jak się okazuje, aktorka i jej mąż Ola Serneke rozwiedli się już rok temu.

Joanna Liszowska skomentowała rozwód

Joanna Liszowska skomentowała ostatnie doniesienia o swoim rozwodzie. Kilka dni temu media obiegła wiadomość, że aktorka i jej mąż, szwedzki przedsiębiorca Ola Serneke się rozwodzą.

Powodem rozstania miała być inna wizja przyszłości pary. Liszowska chce skupić się na karierze w Polsce, natomiast Ola rozwija biznes w Szwecji. Jak się okazuje, para rozstała się już rok temu, o czym poinformowała na Intagramie sama zainteresowana.

Oto naga PRAWDA. Już blisko ROK jestem PO ROZWODZIE(w Szwecji), z daleka od wścibskich oczu i uszu.Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji, pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej. No scandal, No fight, No comments. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy” – napisała aktorka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów, którzy chwalili gwiazdę „Przyjaciółek” za to, że potrafiła rozwieść się bez rozgłosu i szumu.

Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się w 2010 roku

Joanna Liszowska i Ola Serneke – właściciel Sefa Bygg & Konsult AB – firmy z branży budowlanej poznali się w 2009 roku. Rok później zakochani pobrali się w Katedrze św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy. Para doczekała się dwóch córeczek: 6-letniej Stelli i 8-letniej Emmy.

Zagłosuj

Jesteś w związku?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW