Zamknij

Joanna Moro postawiła na ostre cięcie. W nowej fryzurze jest nie do poznania

Sylwia Wamej
25.07.2019 14:36
Joanna Moro
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Moro przeszła metamorfozę. Aktorka, która do tej pory nosiła długie blond włosy, postawiła na ostre cięcie. Gwiazda postawiła na modnego boba z grzywką. W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać.

Joanna Moro zmieniła fryzurę. Jest nie do poznania

Joanna Moro drastycznie zmieniła fryzurę. Długie, proste blond włosy zamieniła na uwielbianego przez gwiazdy boba z prostą grzywką. Dzięki nowej fryzurze aktorka jest nie do poznania. Metamorfoza jest dziełem jednej z ulubionej stylistek fryzur gwiazd — Hupało, która opublikowała na Instagramie zdjęcia z wizyty gwiazdy w salonie.

Joanna Moro również pochwaliła się nowym wizerunkiem na instagramowym profilu „Idzie nowe !!! Czas zmian ;) Uwielbiam ;) Kobieta zmienna jest! Jak Wam się podoba nowa Joanna ??? 

Spektakularnej metamorfozy dokonała Pracownia Jagi Hupalo! Dziękuje” – napisała aktorka.

Joana Moro: Zmiany w życiu aktorki

Czy nowa fryzura idzie w parze ze zmianami w życiu Joanny Moro? Plotkuje się, że aktorka jest w trzeciej ciąży, jednak sama zainteresowana nie potwierdziła do tej pory doniesień. Aktorka jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. 10 lat temu gwiazda poślubiła Mirosława Szpilewskiego. Szerszej publiczności Joanna Moro stała się rozpoznawalna po tym, gdy zagrała rolę w hitowym serialu „Anna German”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW