Zamknij

Joanna Moro pochwaliła się ciążowym brzuszkiem w bikini. Fani:"Ciąża pani służy"

Sylwia Wamej
29.11.2019 12:59
Joanna Moro
fot. Viphoto/East News

Joanna Moro niebawem zostanie mamą po raz trzeci. Gwiazda "Anny German" chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje ciążowy brzuszek. Tym razem pokazała ciążowe kształty w bikini. Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy ze strony wielbicieli.

Joanna Moro pokazała ciążowe kształty w bikini

Joanna Moro niebawem zostanie mamą, już po raz trzeci. Gwiazda bardzo chętnie eksponuje ciążowe kształty, publikując kolejne zdjęcia na Instagramie. Tym razem pokazała fotografię w bikini, na której eksponuje ciążowy brzuszek. Fanom bardzo bardzo spodobało się to zdjęcie. "Super wyglądasz", "Ciąża ci służy", "jaki ładny brzuszek", "zjawiskowo"  - pisali zachwyceni fani.

Patrząc na Instagram Joanny Moro można odnieść wrażenie, że gwiazda bardzo lubi eksponować ciążowe kształty na Instagramie. Gwiazda "Anny German" często podkreśla, że warto akceptować swoje ciało takie, jakie jest.

"Kochani, wiele kobiet i (mężczyzn też) wstydzi się swojego ciała, są niezadowoleni z niektórych części ciała, chcą je zmieniać chirurgicznie lub chowają je, ukrywają. Piszę o tym i daję kilka zdjęć, odkrywających naturę, bo myślę, jak ważne jest, żebyśmy zaakceptowali i pokochali siebie takimi, jakimi jesteśmy. Nie sugerowali się pięknem lub wzorcem innych, tylko czerpali inspiracje do odnajdywania własnej drogi, szczęścia i piękna. Każdy z nas jest inny, inaczej postrzega piękno, ma inną estetykę, inne potrzeby - bądźmy tolerancyjni względem siebie też. Nie wstydźmy się siebie, takimi, jakimi jesteśmy! Ja uwielbiam żywioł wody, jego bezkompromisowość i siłę. W wodzie czuję się wolna, lekka, czuje się częścią tego żywiołu. Lubię się zupełnie zjednać z tonią wody bez żadnych ograniczeń!" - pisała Joanna Moro jakiś czas temu. 

Joanna Moro jest mamą dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego

Joanna Moro prywatnie jest mamą dwóch synów: 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego, których wychowuje razem z mężem - Mirosławem Szpilewskim.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW