Zamknij

Joanna Moro w bikini. Trzecia ciąża bardzo jej służy

Sylwia Wamej
14.08.2019 12:28
Joanna Moro
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Joanna Moro potwierdziła, że jest w trzeciej ciąży. Młoda mama aktualnie przybywa na wakacjach, na których cieszy się słońcem i piękną pogodą. Aktorka pokazała się w bikini. W ciąży prezentuje się doskonale.

Joanna Moro w bikini. Gwiazda „Anny German” jest w trzeciej ciąży

Joanna Moro potwierdziła niedawno na swoim Instagramie, że po raz trzeci zostanie mamą. Informacja o tym, że Joanna Moro jest w ciąży, krążyła od jakiegoś czasu, jednak dopiero kilka dni temu gwiazda „Anny German” zdecydowała się potwierdzić te doniesienia. Aktualnie aktorka przebywa na wakacjach nad morzem z rodziną.

Joanna Moro korzysta z uroków pięknej pogody i słońca. Widać, że ciąża służy młodej mamie. 34-letnia Joanna Moro nadmorskie wakacje dokumentuje na Instagramie. Na jednym ze zdjęć zapozowała w bikini, prezentując zgrabne ciało. Aktorka pokazała też mały, ciążowy brzuszek.

Joanna Moro i Radosław Szpilewski znów zostaną rodzicami

Joanna Moro i jej mąż Radosław Szpilewski są rodzicami dwóch chłopców: Mikołaja i Jeremiego. Podobno gwiazda marzy, aby mieć córeczkę. Sądząc po jednym ze wpisów Joanny Moro na Instagramie, aktorka nie chce zasypywać swoich fanów informacjami o ciąży.

Czuje się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, ze rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie – napisała gwiazda.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW