Zamknij

Joanna Moro w trzeciej ciąży. Aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek

Sylwia Wamej
04.09.2019 11:42
Joanna Moro
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East NEws

Joanna Moro jest w trzeciej ciąży. Gwiazda „Anny German” pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night, na której zaprezentowała zaokrąglone, ciążowe kształty. Czarny kolor kreacji wyeksponował brzuszek, ale również podkreślił opaleniznę.

Joanna Moro w ciąży. Gwiazda podkreśliła ciążowe kształty

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka w błogosławionym stanie wręcz promienieje. Ostatnio pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night, na której chętnie pozowała fotoreporterom, prezentując zaokrąglone, ciążowe kształty. Gwiazda zaprezentowała się w czarnej, obcisłej kreacji, która podkreśliła figurę gwiazdy i rosnący ciążowy brzuszek. Patrząc na najnowsze zdjęcia Joanny Moro, można odnieść wrażenie, że ciąża bardzo jej służy.

Joanna Moro
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Joanna Moro chce mieć dziewczynkę?

Gwiazda „Anny German” mówiła niedawno, że w trzeciej ciąży czuje się doskonale.

Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, ze rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie – napisała Joanna Moro. 34-letnia aktorka i jej mąż Mirosław Szpilewski wspólnie wychowują dwóch chłopców: Mikołaja i Jeremiego. Aktorce podobno marzy się dziewczynka.

Joanna Moro sławę zdobyła dzięki roli w serialu „Anna German”. Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo serialowych ról. Oprócz „Anny German” grała w takich produkcjach jak m.in. „Na dobre i na złe” oraz „Blondynka”. Wystąpiła również w „Tańcu z gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW