Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Moro w trzeciej ciąży. Aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek

04.09.2019 11:42

Joanna Moro jest w trzeciej ciąży. Gwiazda „Anny German” pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night, na której zaprezentowała zaokrąglone, ciążowe kształty. Czarny kolor kreacji wyeksponował brzuszek, ale również podkreślił opaleniznę.

Joanna Moro fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East NEws

Joanna Moro w ciąży. Gwiazda podkreśliła ciążowe kształty

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka w błogosławionym stanie wręcz promienieje. Ostatnio pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night, na której chętnie pozowała fotoreporterom, prezentując zaokrąglone, ciążowe kształty. Gwiazda zaprezentowała się w czarnej, obcisłej kreacji, która podkreśliła figurę gwiazdy i rosnący ciążowy brzuszek. Patrząc na najnowsze zdjęcia Joanny Moro, można odnieść wrażenie, że ciąża bardzo jej służy.

Joanna Moro fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Joanna Moro chce mieć dziewczynkę?

Gwiazda „Anny German” mówiła niedawno, że w trzeciej ciąży czuje się doskonale.

Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, ze rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie – napisała Joanna Moro. 34-letnia aktorka i jej mąż Mirosław Szpilewski wspólnie wychowują dwóch chłopców: Mikołaja i Jeremiego. Aktorce podobno marzy się dziewczynka.

Joanna Moro sławę zdobyła dzięki roli w serialu „Anna German”. Aktorka ma na swoim koncie mnóstwo serialowych ról. Oprócz „Anny German” grała w takich produkcjach jak m.in. „Na dobre i na złe” oraz „Blondynka”. Wystąpiła również w „Tańcu z gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZET.pl/SW

Oceń