Zamknij

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z narzeczonym. Kim jest jej ukochany?

Sylwia Wamej
04.07.2019 14:42
Joanna Opozda
fot. Piotr Fotek/Reporter

Joanna Opozda, choć jest aktywna na Instagramie, rzadko pokazuje zdjęcia z ukochanym. Ostatnio aktorka zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie, jak całuje się ze swoim narzeczonym. Co wiemy o jej wybranku?

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z narzeczonym. Kim jest jej ukochany?

Joanna Opozda uwielbia publikować w sieci swoje zdjęcia. Na jej instagramowym profilu znajdziemy sporo selfie i portretów z wakacji. Piękna gwiazda chroni swoje życie prywatne i rzadko zamieszcza w sieci zdjęcia z partnerami. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Joanna Opozda niedawno odpoczywała na ulubionej, greckiej wyspie gwiazd — Mykonos. Wybrała się tam w towarzystwie swojego ukochanego oraz przyjaciół. Z nowym wybrankiem gwiazda jest zaręczona, jednak próżno szukać o nim informacji w sieci. Wiadomo, że narzeczony Opozdy jest biznesmenem i jest od niej starszy.

Joanna Opozda. Z kim bawiła się na Mykonos?

Kilka dni temu na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda całuje się ze swoim ukochanym. Pod uroczą fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów. „Cudowne zdjęcie, pięknie wyglądacie”, „miło się na was patrzy, pięknie razem wyglądacie” – pisali fani. Joanna Opozda na Mykonos bawiła się z m.in. Mariną Łuczenko i Wojciechem Szczęsnym.

Aktorka jakiś czas temu spotykała się z tancerzem Kamilem Kuroczko. Media łączyły ją też z aktorem Michałem Mikołajczakiem, zwycięzcą „Agenta”. Na razie to jedyne zdjęcie Joanny Opozdy z nowym ukochanym. Na pewno ta fotografia rozbudziła apetyt jej fanów.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW