Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o związku z Rinke Rooyensem. „Krążyły o nim niechlubne opinie”

30.09.2019 15:30

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens opowiedzieli o swojej miłości w wywiadzie dla miesięcznika „Pani”. Projektantka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie i kulisy sesji zdjęciowej. Zdradziła też, jak wyglądały początki jej relacji z producentem telewizyjnym.

Joanna Przetakiewicz fot. Instagram.com/ joanna przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o związku z Rinke Rooyensem

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą szczęśliwy i udany związek. Ostatnio o dojrzałej miłości opowiedzieli w rozmowie z miesięcznikiem „Pani”. Joanna Przetakiewicz pochwaliła się efektem współpracy z magazynem i zaprezentowała kulisy sesji zdjęciowej. Projektantka opublikowała również fragment rozmowy. Wspomina w niej o początkach jej relacji z Rinke Rooeynsem.

Jak się okazuje, w oczach Joanny Rinke miał opinię kobieciarza i imprezowicza. W towarzystwie Joanna Przetakiewicz często słyszała, żeby na niego uważać, bo „jest dziwny”.

Nie poświęciłabym pięciu sekund komuś, kto jest playboyem, bawi się kobietami. To wybitnie asexualne, niemęskie typy. A o nim krążyły niechlubne opinie. Usłyszałam od kilku znajomych „Uważaj na niego,on jest jakiś dziwny”. Ludzie często ferują wyroki o innych, chociaż wcale ich nie znają. Odpowiadałam: Mam swoją intuicję...” o początkach naszej relacji z @rinkerooyens w bardzo prywatnym wywiadzie w najnowszym numerze – zapowiada rozmowę Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: Gdzie się poznali?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens poznali się kilka lat temu podczas balu dziennikarzy. Po spotkania między nimi doszło jednak rok później, gdy Rinke został zaproszony na urodziny projektantki. Jak opowiadał Rinke Rooyens, wtedy zaczęli coraz więcej rozmawiać i pogłębiać ich relację. Na Instagramie Joanny Przetakiewicz często można zobaczyć zdjęcia w towarzystwie ukochanego. Zakochani sporo też razem podróżują. Ich życie toczy się przede wszystkim między Warszawą a Londynem, gdzie na co dzień mieszka Joanna Przetakiewicz.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń