Zamknij

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z przeszłości w kiczowatej stylizacji . "Coś poszło nie tak"

Sylwia Wamej
14.05.2019 16:01
Viphoto/ East News
fot. Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz należy do grona stylowych i eleganckich kobiet polskiego show-biznesu. Jednak i jej swego czasu zdarzało się popełniać modowe wpadki. Na Instagramie pokazała zdjęcie z przeszłości w mało udanej stylizacji. Choć zestawienie jest kiczowate, szefowa La Manii wykazała się sporym dystansem do siebie. "Coś poszło nie tak" - napisała szczerze.

Joanna Przetakiewicz w mało udanej stylizacji

Joanna Przetakiewicz dziś jest kobietą sukcesu. Zbudowała markę La Mania i prowadzi projekty poświęcone kobietom. Dla wielu z nich Przetakiewicz jest również ikoną stylu. Zawsze elegancka, stylowa i z klasą. Jednak również i dyrektor kreatywna La Manii miała na swoim koncie modowe wpadki, do których po latach podchodzi z dystansem. Dowodem jest fotografia, którą opublikowała na swoim Instagramie. Zdjęcie pochodzi z 2006 roku roku. Projektantka na fotografii wygląda nieco kiczowato i dużo poważniej, niż teraz. Wszystko przez zbyt mocny makijaż i fryzurę, która dodała jej kilka lat.

"Większość modnych kobiet tak właśnie wyglądała"

Joanna Przetakiewicz zdaje sobie sprawę z wpadki, a jeden z hasztagów, którym okrasiła zdjęcie to: #cośposzłonietak. Choć fanki jednogłośnie podkreślają, że Joanna wygląda lepiej teraz, nie ukrywają, że nawet w takim wizerunku, jak na prezentowanym zdjęciu, "jest świetną dziewczyną". Niektóre z internautek odniosły się też do zmiany wyglądu, w który ingerował chirurg. "Wiadomo, że lepiej teraz wygląda. Poprawki robią swoje" - napisała jedna z fanek. Nie brakuje też komentarzy, że Joanna Przetakiewicz wyglądała zgodnie z trendami 2006 roku. "Tak się kiedyś chodziło ubranym i umalownym. Większość modnych kobiet tak właśnie podobnie wyglądała" - napisała jedna z fanek.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW