Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Przetakiewicz pozuje topless na Instagramie. Fani są zachwyceni

31.07.2019 10:03

Joanna Przetakiewicz chętnie odsłania swoje ciało na Instagramie. Na jednym z ostatnich zdjęć projektantka zapozowała bez biustonosza. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Joanna Przetakiewicz fot. Instagram.com/ Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz topless na Instagramie

Joanna Przetakiewicz chętnie publikuje na Instagramie zmysłowe zdjęcia, na których lubi odsłaniać ciało. Projektantka dba o sobie, ćwicząc i zdrowo się odżywiając. Na jednym z najnowszych zdjęć gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez biustonosza. Fotografia z wakacji z Mykonos jest zmysłowa, ale również i wysmakowana.

Fanom zdjęcie topless 51-letniej projektantki bardzo przypadło do gustu. „Fani jest przepiękna. A kapelusz tylko dodaje uroku”, „pani Joanno.Cudna jak zawsze”, „piękna kobieta na wakacjach” – pisali wielbiciele Joanny Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz prowadzi Projekt Era Nowych Kobiet

Jakiś czas temu Joanna Przetakiewicz rozpoczęła projekt – Era Nowych Kobiet, gdzie próbuje uczyć panie wiary we własne umiejętności, pewności siebie i samoakceptacji. Joanna Przetakiewicz otwarcie opowiada też w wywiadach o dojrzałym seksie i bliskości.

„Kocham seks  i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Nie będę więc opowiadać bajek, że dopiero po pięćdziesiątce odkryłam, jaki to seks jest cudowny. Nie ma znaczenia gdzie i jak. Ważne z kim i jak. Natomiast jak to w życiu – raz potrzebuję więcej czułości, więcej seksu, innym razem odwrotnie” – mówiła gwiazda w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już w tym roku na wakacjach?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń