Zamknij

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą: „Łzy płynęły mi strumieniem jeszcze długo”

Sylwia Wamej
09.05.2019 10:21
Joanna Przetakiewicz
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą w Montrealu. Obie panie rozmawiały m.in. o projekcie Joanny, który jest skierowany do kobiet. Polska projektantka bardzo przeżyła spotkanie z Michelle Obamą. Obszerną relacją podzieliła się na Instagramie.

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą

Joanna Przetakiewicz wciąż jest pod wrażeniem spotkania z Michelle Obamą. Dyrektor kreatywna La Manii dzieli się ze swoimi fankami na Instagramie przemyśleniami odnośnie do tego niezwykłego spotkania. Przetakiewicz podziwia Michelle Obamę za mądrość, szczerość, naturalność i pewność siebie. Jak podkreśla założycielka domu La Mania, w Montrealu na wystąpienia Obamy przyszło mnóstwo osób, które marzyły o tym, aby jej wysłuchać. Arena Bell Center była wypełniona do ostatniego miejsca, a na spotkanie z żoną Baracka Obamy przyszło aż 21 tysięcy osób.

Michelle Obama udzieliła Joannie Przetakiewicz kilku cennych rad

Joanna Przetakiewicz nie tylko miała okazję posłuchać Obamy, ale również i porozmawiać z nią. Swoje wrażenia projektantka opisała w mediach społecznościowych.

„Kiedy ją zobaczyłam oniemiałam z zachwytu. Zobaczyłam ultra glamour piękną kobietę, bardzo naturalną. Przystępną, przyjazną, która czekała na nas ... z otwartymi ramionami. I to właśnie zrobiło na mnie największe wrażenie!” – zachwyca się Przetakiewicz.

Rozmowa Michelle i Joanny dotyczyła m.in. projektu Przetakiewicz „Era Nowych Kobiet”. 

Z całą pewnością przyznaję, że te kilkanaście minut wzbogaciło moje życie na zawsze. Kiedy podeszłam do niej natychmiast mnie przytuliła i zapytała skąd przyjechałam i co robię. Powiedziałam jej o swojej inicjatywie, która ożyła kilka miesięcy temu. O budowaniu społeczności ERY NOWYCH KOBIET - Polek na całym świecie, z którymi razem tworzymy jedność. Budujemy wzajemne wsparcie, zrozumienie i nowe przyjaźnie, czyli coś co może być lekiem na całe zło i co jest samo w sobie czystym dobrem” – napisała Joanna. Z relacji Joanny Przetakiewicz można się dowiedzieć, że Michelle Obama nie tylko słuchała z zaciekawieniem o projekcie, ale również udzieliła jej bardzo cennych wskazówek.

„Usłyszałam 2 bardzo mądre rady, jak prowadzić projekt budowania społeczności ERY NOWYCH KOBIET: » po pierwsze: nie raz ktoś będzie Ci próbował podciąć skrzydła, zasiać wątpliwości, będzie zadawał Ci głupie pytania po co Ci to. Niektórzy nie znoszą, kiedy ktoś robi więcej niż oni, a szczególnie kobieta. Zawsze sobie wtedy powtarzaj - Twoja zła wola mnie nie dotyczy. Nie daj się zbić z tropu, bo niektórzy nawet na pozór mądrzy kochają to robić innym. Świat nie jest idealny, ale możemy zrobić bardzo wiele żeby uczynić go lepszym. Każdy kto to robi czerpie z tego specjalną siłę, która Ci pomaga i Cię chroni. Wszystko co robimy dla innych w dobrej intencji daje szczęście również nam samym«” – napisała polska projektantka.

Michelle Obama poradziła też Joannie Przetakiewicz, w jaki sposób najlepiej komunikować się z młodymi ludźmi.

„Po drugie: rozmawiaj nie tylko o sile, sukcesach, niezłomności i wierze w siebie. Mów i rozmawiaj także o słabościach, trudnościach, problemach które trzeba rozwiązać w drodze do spełnienia. Inaczej młodzi ludzie dostają sztuczna informację, że słabości i problemy są uncool. Że lepiej o nich nie mówić, bo zostaną uznani za gorszych i słabszych. A tymczasem każdy z nas doświadczył złych, czasami wręcz traumatycznych wydarzeń. Każdy z nas poczuł się kiedyś zagubiony. I to jest dowód naszej siły, jak radzimy sobie z krzywdami i przeciwnościami losu. Trzeba o tym szczerze rozmawiać. Tak, żeby nikt nigdy nie poczuł się gorszy prosząc o pomoc lub zrozumienie” – przytacza słowa Michelle Obamy Joanna Przetakiewicz.

Dyrektor kreatywna La Manii dodała też, że spotkanie na długo pozostanie w jej pamięci. „Powiem Wam, ze łzy płynęły mi strumieniem jeszcze długo. I teraz już wiem na pewno, ze nigdy się nie poddam” – napisała.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW